Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Narkotyki: mała ilość dla siebie bez kary


ssak100

Recommended Posts

  • Replies 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dokładnie, Andrzej Olechowski chce depenelizacji. Natomiast p. Julia Pitera (PO) od razu wyskoczyła, że ona nigdy nie dopuści, aby za posiadanie nie karać.

Pan Andrzej Olechowski powiedział także, iż jak narazie jest za depenelizacją, a gdy wyjdzie ogólnoeuropejska inicjatywa legalizacji (co raczej mało prawdopodobne) "miękkich narkotyków" na całym terenie UE to on jest gotowy takie coś podpisać. Natomiast jeśli tylko Polska miała by w pełni zalegalizować marihuanę to Polska stała by się celem "wycieczek narkotykowych" :D W sumie nie głupie :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a co tu maja widziec jakas jedna parade i kilka tys ludzi... W samej zasranej angli jest 9 takich marszow wiec z czym tu do ludzi. Wiekszosc tylko gada ze i tak nie ma sensu i nawet nie przyjezdza. Z czyms takim daleko nie zajdziemy bo nikt nie bedzie zwracal uwagi na jakis jeden marsz. Przez wiele czasu pieniadze sie wklada tylko w przygotowanie tego jednego marszu. Sto razu lepiej by bylo gdyby zamiast inwestowac w coraz to nowsze cuda na marszu to zorganizowali wiecej takich marszow. Ludzie sami zrobia sobie impreze nie trzeba w to wkladac tyle pieniedzy.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zauważyć by mogli bo jak marsz pedałów idzie to tygodniami o tym ględzą. Pitera to żal zlasowany mózg, oglądałem to, za chwile po tym jak najechała na Olechowskiego że chce depenalizacji powiedziała że aborcji nie da się zakazać żadną ustawą bo nie jest wcale taka droga, jak to usłyszałem to krew mnie zalała i nawet sms do programu napisałem, odesłali mi 2 podziękowania ale komentarza nie wyemitowali.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie no tam jakies wzmianki pamietam to byly o marszu ale nigdy nie naglosnimy tego dopuki:

1. Nie zacznie sie organizowac marszow w innych miastach.

2. Nie zacznie sie organizowac marszu o tej samej porze co na caly swiecie, 1 maja.

3. Nie zacznie sie zapraszac pozadnych znanych ludzi ktorzy rowniez pala a nie jakis raperow. Musimy trafiac do wszystkich a nie tylko do srodowiska hiphopowego i reggae'owego ze tak powiem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+