Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

saletra amonowa


jaszczur333

Recommended Posts

Witam,

w weekend bede juz szykowal spota i zastanawiam sie nad mieszanka glebowa.Wiem ze do ziemi ze spota dodam dolomitu, perlitu, moze obornika i jakiegos nawozu sypkiego ktory zawiera azot i tu rodzi sie moje pytanie czy zastosowac saletre amonowa (ile dac na 10l ziemi)czy lepiej azofroske(tez ile dac na 10l ziemi) czy moze doradzacie jakis inny nawoz sypki ktory dostane w ogrodniczym

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na Twoim miejscu nie bawiłbym się w saletrę ponieważ bardzo łatwo można ją przedawkować a wtedy cała ziemia jest do wyrzucenia wręcz. Gra nie warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Łatwo ją przedawkowac ale nie jeśli się wywali na miesiąc przed sadzeniem to z ziemią wymiesza to sie przegryzie... Ja sądze że warto bo używam tego do roślin doniczkowych w domu i jak widze jak marne żółte miały liście to teraz nieźle im przyjebało...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja używałem saletry na oucie 09 na początek zmieszałem z ziemią [mowa o dołku ok 1,5 x 1,5 metra i 30/40 cm głebokości] tuż przed sadzeniem kilka garści saletry a potem co jakieś 3/4 tyg podsypywałem dookoła każdego krzaka po 1/2 garści i lekko mieszałęm z wierzchnią warstwą ziemi
no i krzaczki rosły bardzo ładnie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+