Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Hip hop - fakty o narkotyzmie


endriu182

Recommended Posts

Witam ;D
Dziś uświadomiłem sobie, że siedzę w niezłym gównie po uszy.
Podobnie jak niektórzy z tego forum radze zapoznać się ze
stronką i przemyśleć swoje postępowanie... :zmiazdzony:
Hip hop - fakty o narkotyzmie
:twisted:

• Mój syn posiada dziwne spodnie
Należy dokładnie przyglądnąć się spodniom - sprawdzić dokładnie kieszenie, jeżeli spodnie są szerokie - najprawdopodobniej państwa pociecha należy do składu hip-hopowego i rozprowadza narkotyki.

• Moje dziecko ma nagranie MC'Magnetowida, co robić?
Mc'Magnetowid to jeden z dilerów sceny hip hopowej. Jego oficjalna strona to mcmagnetowid.prv.pl Polecamy zapoznać się z treścią utworów tego wykonawcy - namawiają one do ćpania i zarzywania narkotycznych tabletek. Polecamy zgłosić fakt na policję, gdyż namawianie do ćpania jest prawnie karalne.

• Moja pociecha przez telefon rozmawiała o tzw. "dragach". Czym są tzw. "dragi"?
Dragi są miejscem skupu opakowań po narkotykach. To właśnie z wykorzystanych opakowań tzw, "dilerzy" odzyskują narkotyki i następnie rozprowadzają je na terenie podstawówek i gimnazjów.

• Moja pociecha nie wstaje na czas do szkoły, co jest tego przyczyną?
Przyczyną jest przedawkowanie tzw. "speeda (czyt. spida)". Zażywanie tego narkotyku jest dowodem na to, iż państwa pociecha jest już zaawansowanym narkomanem i najprawdopodniej zażywa również inne śmiercionośne narkotyki.

• Moja pociecha wróciła późno do domu i ma dziwnie wygladajace oczy.
Dziwnie wyglądajace oczy są przyczyną często określanej przez młodzież "bani". "banię" należy rozumieć w sposób dwojaki: pierwszym jest zażycie tzw. "maryhuany", drugim zaś jest przedawkowanie tzw. "haju" lub "chajsu".

• Mój syn rozmawia ze znajomymi o tzw."chajsie". Co to jest i co robić?
tzw. "chajs" jest twardyn narkotykiem, który jest przyjmowany doustnie. Jest on wyjątkowo niebezpieczny, gdyż wywołuje on tzw. "haj" ze zdwojoną siłą. Wielu narkomanów przedawkowało właśnie tzw. "chajs". Radzimy zabronić naszym pociechom spotykania sie z osobami, które rozmawiają z naszymi dziećmi na narkotyczne tematy.

• Moja córka/syn posiada papierki zapakowane w kartonik, co to jest i co robić?
Właśnie z tych papierków państwa pociecha kręci rurki które do złudzenia przypominają słomki i napełnione są czystym hajem. Są to tzw. "dżonty". Papierki należy natychmiastowo spalić nie wdychając dymu wydobywającego się z płonących papierków, gdyż grozi to nazywaną przez młodzież tzw. "banią".

• Moja córka/syn nosi naszywki z napisem "HWDP" co to oznacza?
"HWDP" jest skrótem używanym przez narkomanów, który pomaga w tzw. "kminie" ("kmina" oznacza zażywanie dozylnie "amfy" oraz tzw. "haju"). "HWDP" jest skrótowym zapisem "Holenderski Worek Dobrego Palenia" co jest adekwatnym nawoływaniem do ćpania - zarzywania narkotycznych tabletek.

• Doszły mnie słuchy, iż mój syn/córka jest tzw. "ziomalem", co robić?
tzw. "Ziomale" to odmiana hiphopowców palących tzw. "herę" - narkotyk produkowany między innymi w tzw. składach hip hopowych (pochodzi z południowego mozambiku). Należy zakazać słuchania hip-hopu, gdyż tzw. "ziomale" pod wpływem narkotyku oraz muzyki hiphopowej, zdolni są do kradzieży.

• Moja córka/syn posiada w kieszeni dziwnie wyglądające tabletki. Co robić?
Tzw. "tabletki" są narkotykiem silnie odurzającym psychikę jak i ciało. Należy wtedy być szczególnie ostrożnym, gdyż dotknięcie tabletki powoduje natychmiastowy tzw. "haj". Tabletki należy natychmiast rozpuścić w denaturacie, gdyż to właśnie on zawiera cząsteczki które niszczą działanie narkotyku.

• Moja córka/syn posiada dziwnie wyglądające naszywki. Co robić?
Cenieni naukowcy udowodnili, że naszywki są miejscami, w których narkomani przetrzymują narkotyki. Im większa ilość naszywek, tym bardziej twoje dziecko jest uzależnione od tzw. "haszyszu". Należy wtedy niezwłocznie odpruć naszywki z odzienia. Należy przy tym zachować szczególną uwagę, gdyż dotknięcie przedmiotów mających kontakt z narkotykiem, powoduje natychmiastowe uzależnienie.

• Mój syn posiada dziwne rurki w kieszeni? co robić?
Jeżeli rurki są metalowe, to stanowi to dla państwa dość poważny problem, gdyż to właśnie przez te rurki wciągany jest tzw. "haj", który powoduje zaburzenia umysłowe u państwa pociechy, co sprowadzi je na samo dno. Zaczną wtedy "bakać" tzw. "amfę", narkotyk przypominający do złudzenia susz pochodzenia roślinnego barwy zielonej, zazwyczaj noszony w woreczkach o wymiarach 3x5cm.

• U mojego syna/córki znalazłem/am dziwnie wyglądającą strzykawkę - do czego to służy?
Strzykawki są wykorzystywane przez hip hopowców do zaaplikowania sobie dawki tzw. "speedu" (ang. "szybkość"/"prędkość") - silnie odużającego narkotyku, który powoduje omamy słuchowe, jak i wzrokowe. Młodzież odużenie tym narkotykiem określa jako tzw. "naspidownie" - więc jeśli państwa pociecha przez telefon mówi "że jest naspidowana" oznacza to, że właśnie przyjęła dożylnie narkotyk.

• Czym jest sklad hip hopowy?
Sklad hip hopowy to miejsce, w ktorym narkomani przetrzymuja zapasy narkotykow. Policja odnotowala zdecydowany postep w zwalczaniu tego procederu, w lipcu 2005 roku zostały zlikwidowane 43 tzw. "squady", glownie z heroina i zarazona AIDS "trawka", czyli maryhułaną.

• U syna/córki odnalazłem/am dziwnie wyglądający czajnik z wystającymi rurkami. Co to jest i co robić?
Dziwnie wyglądający czajnik z wystającymi z niego rurkami jest narzędziem w którym produkuje się narkotyk - tzw. "amfę". Jeżeli odnaleźli Państwo takie urządzenie u swojej pociechy to oznacza to, że Państwa pociecha jest dilerem narkotyków w Państwa dzielnicy.

• U mojego syna/córki znalazłem w kieszeni nasionka nieznanego pochodzenia. Co robić???
Należy niezwłocznie wrzucić nasionka do gara z wrzącym chlorem, ażeby TCHC ("to chyba calak" - młodzieżowa nazwa trawki narkotycznej) odparował i zniknął bezporwrotnie nie narażając naszej pociechy na uzależenienie.

• Moja córka/syn ma w kieszeniach dziwne tabletki. Co to jest i co robić?
Tabletki są narkotykiem silnie działającym, powodują tzw. "haj" (haj jest rodzajem odurzenia, które powoduje złość oraz chęć pobicia kogoś). Dodatkowo tabletki powodują zaburzenia układu oddechowego - co podwyższa możliwość uduszenia się podczas odurzenia narkotykiem - tabletką. W przypadku gdy znajdziecie państwo w kieszeni swojej pociechy tabletki należy natychmiast się ich pozbyć (najlepiej przez rękawiczki, gdyż ruszone dłonią powodują uzależnienie)

• Mój syn jest tzw. "dijejem" w hip hopowym zespole. Co to oznacza?
Państwa syn jest osobą odpowiedzialną za tworzenie muzyki w zespole hip hopowym. Cenieni naukowcy dowiedli, że tzw. "dijeje" (rozwinięcie skrótu DJ) są odłamem hip hopowców sięgających po tzw. "tabletki", które są narkotykiem.

• Moje dziecko straciło apetyt, jest ospałe oraz leniwe. Co robić?
Czynnikiem który powoduje takie zachowanie u Twego dziecka są narkotyki. (głównie tzw. "amfa"). Należy baczniej śledzić poczynania dziecka w domu jak i poza miejscem zamieszkania. (istnieje możliwość, że starsi koledzy tzw. "skejci" częstują Państwa pociechę narkotykiem)

• Moja córka/syn zaczął hodować dziwnie wyglądające rośliny. Co robić?
Jeżeli te dziwne rośliny przypominają tzw. "listek" który opublikowaliśmy na naszej witrynie, to hodowana przez państwa pociechę roślina jest narkotykiem. (z rośliny produkuje się tzw. "amfę"). Roślinę należy natychmiast wywalić a dziecku zrobić badania krwi.

• Widzę odurzonych skejtów. Co robić?
Należy się dobrze ukryć lub poprostu przejść jak najdalej od nich. Istnieje taka koniecznosc, poniewaz narkotyki powoduję agresję oraz tzw. "haj" (haj jest rodzajem odurzenia, które powoduje złość oraz chęć pobicia kogoś). Następnie należy zatelefonować na komisariat policji i zgłosić fakt, że odurzeni narkotykami skejci chcą pana/panią pobić/okraść.

• Mój syn w spodniach posiada dziwne woreczki. Co robić?
Woreczki są opakowaniem na tzw. "heroinę" oraz "amfę" i inne narkotyki, regularnie używane przez tzw. "skejtów". Należy spalić woreczki i pod żadnym pozorem nie wolno ich wąchać ani smakować. (Wąchanie i smakowanie narkotyku powoduje natychmaistowe uzależnienie)

• Do mojej córki przyszedł tzw. "skejt". Co robić?
Neleży zakazać córce widywania się z tzw. "skejtem", ponieważ istnieje możliwość, że para narzeczonych narkotyzuje się środkami odurzającymi takimi jak tzw. "trawka" lub "amfa".

• Moja córka ma chłopaka który jest tzw. "skejtem". Co robić?
Jak pisaliśmy wcześniej, tzw. "skejc"i to odłam hip-hopowców palących haszysz. Należy zadbać o to, ażeby państwa córka nie została narkomanką. Najlepszych rozwiązaniem jest zawiadomienie komisariatu policji o popełnieniu przestępstwa.

• Moja córka/syn przebywa w towarzystwie tzw. dilerów. Co robić?
Należy zatelefonować na policję i zgłosić ten fakt. Jeżeli chcemy aby nasze dziecko było bezpieczne, należy wszystkich hip hopowców umieścić w zakładach karnych - dopiero wtedy ujżymy kres tzw. "narkomanii". Wtedy już nikt nie będzie deprawował naszych pociech.

• Moja córka/syn kolekcjonuje dziwne rurki na półce, co robić?
Te dziwne rurki to tzw. "Lufki" (narkomani palą z nich tzw. "amfę" lub "trawkę"). Należy natychmiast wysłać swoją pociechę na badania krwii, należy również zatelefonować na policję i zgłosić fakt, że w pańskiej dzielnicy dochodzi do rozprowadzania narkotyków przez tzw. "dilerów".

• Mój syn ma tzw. "skład" hip hopowy. Co robić?
Należy kategorycznie zabronić synowi wsystępowania w tzw. "składzie". Wydział kryminalny policji poświęcony narkotykom podejżewa iż tzw. składy hip-hopowe są głownym źródłem rozprowadzania narkotyków. Istnieje możliwość, że państwa syn jest dilerem i narkomanem jednocześnie.

<a name="1">• moja córka/syn słucha hip-hopu, co robić?
Należy zabrać córce/synowi magnetofon/walkam oraz inne urządzenia służące do słuchania muzyki. Należy także zabrać wszystkie kasety oraz płyty - sluchanie hip hopu grozi narkomanią oraz uzależnieniem od tzw. "trawki" - twardego narkotyku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

czytałem to już kilka lat temu i pamiętam jak dziś że śmiechu było co niemiara , teraz to jest na JM ale kiedyś to wszystko było opisane na jakiejś stronie o narkotykach i ten kto to pisał chyba brał to całkiem serio

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+