Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Media


drakon

Recommended Posts

Witam, jestem w stowarzyszeniu Wolnych Konopi. Zawitałem na wasze forum aby wam o czymś opowiedzieć i zachęcić do pomocy. Słuchajcie byłem sobie ostatnio w Puławach, chłopaki jak zwykle kleili plakaty po spotkaniu. Podbił do nich dziennikarz z radia Lublin i poprosił o wywiad. Wybraliśmy degacje i 2 dni później przeprowadziliśmy wywiad.

Tu jest reportaż, obsmarowali nas równo, nakłamali równo i równie jak oni nam my odpowiedzieliśmy im komentarzmi i mailami do innych źródeł prasowych. Zainteresowała się gazeta dziennik wschodzi

 

"Wolne konopie" atakują w Puławach

Tu także powiedzieli co wiedzieli. W kilka godzin później telewizja lokalna puszcza na antenę reportaż

Tu już jesteśmy bandytami a do tego się ukrywamy. Ludzie jeśli ktoś odważny łapać jutro za plakaty i klej i na miasto przyklejcie chociaż na tablicach ogłoszeniowych słupach informacyjnych (tylko legalne miejsca) w całej polsce zainteresuje się nami jakaś niezależna telewizja i wtedy pokażemy prawdę, wysuniemy argumenty i może ludzie zrozumieją. Jeśli ktoś chce krytykować i woli się ukrywać niech nawet się nie wypowiada, szukamy ludzi z jajami.

Zapraszamy do dyskusji na forum otwartapestka.info

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masakra! Powiem wam że się zmarszczyłem jak ch**, dosłownie. Ciekawe czy też by taki wielki szum i oburzenie gdyby ktoś rozwieszał plakaty że piwo jest nieszkodliwe. Po raz enty jaki chemik mówię że wpływ tetrahydrokanabinolu na układ nerwowy jest znacznie mniejszy etanol który prowadzi także do denaturacji białek w mózgu. Rozwieszajcie jak najwięcej. Ale przy okazji musze was niestety opie*dolić... Dane które tam są napisane, wpisaliście z dupy, a to poparcie nigdy nie przynosi. Lepiej powołajcie się na jakieś konkretne statystyki. Bo ofiar od nikotyny, leków i alkoholu na świecie było znacznie znacznie więcej. Dobrze by było dla jeszcze większej wiarygodności napisać ile osób na świecie jest uzależnionych od leków, nikotyny i alkoholu. Myślę że wszystko dałoby się znaleźć w internecie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+