Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

[film] Manna - Zrozumieć Naturę Na Nowo


berylium

Recommended Posts

Manna - Zrozumieć Naturę Na Nowo (Napisy PL)


Film na temat psychologicznych zalet naszych rodzimych enteogenów, czyli grzybów halucynogennych, w szerszym kontekście ekologiczno-kulturowym. I nie chodzi tu o "ekologię" na poziomie kupna darmowych toreb foliowych w sklepach i pochwały podatków "oddechowych" od CO2, czy milionowych kar za wycięcie kilku drzew z własnego podwórka, lecz o poczucie prawdziwej jedności z otaczającą nas przyrodą i odnalezienie swojego w niej miejsca.
Dzisiejsza nauka twierdzi, że natura jest dziełem nic nieznaczącego przypadku, że wszechświat wyłonił się z niczego i bez powodu. Z drugiej strony - religia zaprzecza jakoby przyroda sama w sobie mogła posiadać inteligencję. Grzyby, właściwie stosowane, pomagają natomiast spojrzeć na naturę jako na inteligentny i świadomy system, który swój kreatywny potencjał wyraża za pomocą ewolucji...

Uwaga! Zgodnie z polskim prawem, eksperymentów z grzybami zdecydowanie nie poleca się nikomu, a już szczególnie osobom niedojrzałym, niestabilnym psychicznie i emocjonalnie, o skłonnościach do depresji bądź paranoi. W takich przypadkach szok spowodowany uwolnieniem ukrytych psychoz może doprowadzić do długotrwałego urazu psychicznego!

Lista odtwarzania YouTube:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=3B286B8178DD9EA8

StageVu:
http://stagevu.com/video/fyoychhbcqfb
 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+