Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Early Pearl x Easy Sativa

majkiel91

Recommended Posts

mhgh2p.jpg

Dwie doskonałe outdoorowe sativy spotykają się aby dać zupełnie nową jakość na potrzeby uprawy outdoorowej w klimacie, gdzie krótkie lato nie daje spokojnie spać rolnikom.
Matka, wspaniała i majestatycznie wyglądająca Early pearl, widoczna na zdjęciach, charakteryzuje się wczesnym terminem kwitnięcia na 52 stopniu szer. geograficznej, zakwita już na samym początku sierpnia, by w październiku dać kryształowe, białe kwiaty o gęstej strukturze, lepkie tak mocno, że po kilku potarciach dłonią jej szczytów, palce będą całe w żywicy. Roślina jest bardzo liściasta i gęsta co może trochę sprawić kłopotów podczas jej obierania, ale jest to po prostu przyjemność, gdyż roślina tak słodko i intensywnie pachnie, że nie będziecie chcieli od niej odejść. Early pearl daje plony zdecydowanie dużo powyżej przeciętnych. Ogromna ilość liści i sztywne pędy zapewniają ogromną siłę fotosyntezy i dystrybucji asymilatów co skutkuje bardzo dobrej jakości plonem.
W roli ojca Easy sativa x wczesne, nikomu nie trzeba przedstawiać, tego już chyba klasycznego outdoorka, również wczesny pokazujący preflovery już w lipcu.

Uprawa: Outdoor
Wysokość: Wysoka
THC: 8-15%
Czas kwitnięcia: 6-7 tygodni

Uprawiał ktoś tą odmianę? Jeśli tak to niech coś powie o niej od siebie i najlepiej wrzuci zdjęcie... :ganja:

• 3 months later...

Ja mam pare pestek tego co z tego bedzie to sie zobaczy... Słyszałem tylko że rośnie jak drzewo i wypuszcza pierdolnie kwiatków, haj typowa sativa bez zamułki ale tez bez porzadnego indyjkowego klepnięcia czyli fajna sativka mówiąc w skrócie nic nie zaamula...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+