Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Early Pearl x Easy Sativa


majkiel91

Recommended Posts

mhgh2p.jpg

Dwie doskonałe outdoorowe sativy spotykają się aby dać zupełnie nową jakość na potrzeby uprawy outdoorowej w klimacie, gdzie krótkie lato nie daje spokojnie spać rolnikom.
Matka, wspaniała i majestatycznie wyglądająca Early pearl, widoczna na zdjęciach, charakteryzuje się wczesnym terminem kwitnięcia na 52 stopniu szer. geograficznej, zakwita już na samym początku sierpnia, by w październiku dać kryształowe, białe kwiaty o gęstej strukturze, lepkie tak mocno, że po kilku potarciach dłonią jej szczytów, palce będą całe w żywicy. Roślina jest bardzo liściasta i gęsta co może trochę sprawić kłopotów podczas jej obierania, ale jest to po prostu przyjemność, gdyż roślina tak słodko i intensywnie pachnie, że nie będziecie chcieli od niej odejść. Early pearl daje plony zdecydowanie dużo powyżej przeciętnych. Ogromna ilość liści i sztywne pędy zapewniają ogromną siłę fotosyntezy i dystrybucji asymilatów co skutkuje bardzo dobrej jakości plonem.
W roli ojca Easy sativa x wczesne, nikomu nie trzeba przedstawiać, tego już chyba klasycznego outdoorka, również wczesny pokazujący preflovery już w lipcu.

Uprawa: Outdoor
Wysokość: Wysoka
THC: 8-15%
Czas kwitnięcia: 6-7 tygodni


Uprawiał ktoś tą odmianę? Jeśli tak to niech coś powie o niej od siebie i najlepiej wrzuci zdjęcie... :ganja:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja mam pare pestek tego co z tego bedzie to sie zobaczy... Słyszałem tylko że rośnie jak drzewo i wypuszcza pierdolnie kwiatków, haj typowa sativa bez zamułki ale tez bez porzadnego indyjkowego klepnięcia czyli fajna sativka mówiąc w skrócie nic nie zaamula...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+