Skocz do zawartości
thc-thc

grower


fre

Recommended Posts

Witam!! Otóż mam boksa w pomieszczeniu w którym jest piec i czasem potrafi zadymić całe pomieszczenie. W ciepłe dni nie będzie problemu ponieważ mam już przygotowaną rurę wychodzącą na zewnątrz i to przez nią będę wprowadzać powietrze do boksa. Teraz jednak powietrze idzie wprost z kotłowni. Czy jest to duży problem? Czy jest na to lekarstwo? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wiesz co niewiem w jakim stopniu moze to zaszkodzic roslinka, ale jak powszechnie wszem i wobec wiadomo zieleninka jesl plucami naszej ziemi, i wszelkie tego typu zanieczyszczenia gromadza sie potem w roslinach/dzewach.

Wiec napewno moja rada taka ze bedziesz musial podczas wylaczonych lamp, co jakis czas zraszac roslinke spryskiwczem, zeby obczyscic ja choc troche z nieczystosci:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...

Właśnie mam też w planach zrobić Box'a w kotłowni gdzie jest zakopcone, tylko ja nie zamierzam odprowadzać żadnej rury wentylacyjnej, ale nie wiem czy to ma sens, przydało by się parę rad jeśli już ktoś miał taki problem <_<

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+