Skocz do zawartości
thc-thc

grower

"Wszyscy WON!" - Cejrowski


Zonk_One

Recommended Posts

Witam
Nie wiedzialem gdzie ten temat umiescic ale uwazam ze powinniscie to zobaczyc..Troche historii...Tak działał nasz kraj..wydaje sie ze cos sie zmienilo..ale ciagle nowe przypadki wyplywaja ktore byly normalne w starym systemie..Nawet nie zdajemy sobie sprawy ze stary system w niektorych miejscach dalej funkcjonuje..

https://www.youtube.com/watch?v=C1vv_gm7aAg



Co Wy o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Proste dobrze mówi! ...jestem ciekaw jakie ma zdanie na inne tematy np. Marii...

są jakieś jego wypowiedzi na temat legalizacji?

W gringo wśród dzikich plemion pisał, że gdzieś na karaibach wzdłuż pasa startowego na lotnisku ktoś "bezczelnie uprawiał marihuanę" :twisted:

Cejrowski jest za wolnością gospodarczą a popiera karanie za handel (posiadanie pewnie też) narkotykami i prostytucję.

Ale i tak zgadzam się w 80 procentach z jego wypowiedziami (oprócz kwesti religijnych :wacko: )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Takie tam pierd***nie.

Nie mozna tak szeregowac ludzi... "Wszyscy WON"

Co za debil :]

Ja Ci powiem, że trzeba tak szeregować ludzi w tym wypadku! Wyszscy WON, zeby miec pewnosc, ze na stanowisku nie bedzie jakiegos cwaniaczka...

Co do jego pogladów na temat narkotykow to nie wiem nic o nich, ale pewne jest, ze gdyby byl wladca absolutnym to mielibysmy panstwo religijne :D

...I nie jest to debil, co to to nie...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaraz mnie skrzyczą wielbiciele wojciecha ale cuż. Myślę że filmik do dupy. Osobiście bardzo gościa lubie (m.in. oglądałem go jak na polsacie leciał w "Z kamerą wśród ludzi"), wiadomo że jest człowiekiem inteligentnym ale w sprawach dawnego ustroju nie moge sie zgodzić. Po pierwsze to było w programie propagandowym w telewizji za przeproszeniem publicznej. Który jak wiadomo służy w głównej mierze partii pis, w nieco mniejszej partii po (czyli typowo ciemno myślące partie podporządkowane kościołowi katolickiemu). Cejrowski wypowiada się w ten sposób ze względu na śmierć bliskiej osoby spowodowanej przez komunistyczne służby. Bo co niby po zmianie ustroju nagle zaczęli się pojawiać sami "lepsi" "czystsi" "nie skażeni komunizmem"? gó**o prawda. Równie dobrze można by krzyczeć żeby zwolnić wszystkich którzy się urodzili w tym najnowszym okresie "89-09" (tak tak wiem ze pracujący z tego okresu to tylko z kilku pierwszych lat). To czy ktoś jest sku*wysynem czy porządnym człowiekiem nie zależy od tego kiedy się urodził. Jak ktoś 30 lat temu okradał państwo to jakoś o nim dzisiaj się źle nie mówi. Tamci ludzie którzy sprawowali wtedy urzędy byli zwykłymi ludźmi oddanymi ojczyźnie. Co może za 20 lat wrogowie kaczyńskiego zaczną karać dzisiejszy ipn? Może i to by się przydało, ale nie tędy droga. Nie powinno się burzyć dawnych pomników ale zapamiętywać jakie błędy popełniono i starać się ich więcej nie popełniać. I tak naprawdę zarówno komunizm jak i kapitalizm mogą być różnie zrealizowane. Jak to mówił Einstein, ludzkość nie jest gotowa w tej chwili na komunizm, ale być może kiedyś będzie można zrealizować społeczeństwo w którym każdy będzie dawał ile może a brał tyle ile potrzebuje...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Jabolak piszesz jakbyś się Zeitgeista naoglądał.

Tamci ludzie którzy sprawowali wtedy urzędy byli zwykłymi ludźmi oddanymi ojczyźnie.

A SS-manni nie byli?

A w czasach stalinowskich w Polsce ilu niewinnych skazali tacy oddani ojczyźnie?

I po pierwsze nie ojczyźnie -gdyby byli oddani ojczyźnie/narodowi to nie byliby SS-manami, czy stalinowcami...

Komunizm jest utopią, więc wybacz, ale się trochę ośmieszasz.

Kapitalizmu nigdzie dzisiaj nie znajdziesz... no chyba, że w Somalii, ale tam jest dość duży bałagan bo rządu/władcy nie mają.

Kiedyś maszyny będą za nas wszystko robić, (mozesz to nazwac komunizmem jak ci pasuje) ale tylko kapitalizm do tego doprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+