Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Praca naukowa, licencjat o konopii


Wojtt

Recommended Posts

Witam Was serdecznie!

Jestem studentem politologii, zamierzam pisać pracę licencjacką na temat konopii indyjskiej, jej historii, zastosowania, pochodnych, historycznej legalności i delegalizacji. Marihuana jako serce propagandy.

I tu moje pytanko, czy znacie WARTOŚCIOWE książki, artykuły, materiały na temat konopi indyjskiej? Marihuany, haszyszu? Chodzi mi głównie o fakt zdelegalizowania, głównie w Stanach, Europie. Jej wpływ na człowieka, pozytywy i negatywy, oparte na badaniach. Jakie są mity, jakie fakty.

Chciałbym się oprzeć na jak najbardziej rzetelnych i prawdziwych informacjach, dlatego poszukuje książek naukowych, pisanych przez fachowców :)

Mitów jest wiele, jak komu pasuje...tak i opowiada. Boli mnie wszechobecne zakłamanie...

Byłbym bardzo wdzięczny, a wynikiem pracy na pewno się podzielę. ;)

Pozdrowiam wszystkich,

Jedna miłość!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja jedynie moge Cię poratować filmami i kilkoma artykułami, ale nie wiem na ile będzie to fachowe. Mam nadzieję, ze chociaż trochę się przyda:

Filmy:
Marihuana - historia delegalizacji

Superchwast

 

Cannabis - złe zielsko?

 

Ziele warte miliardy

Trawka: zły chwast?

 

The Union - the business behind getting high

Gazety konopne - spliff, softsecret
Newsweek - Marihuana będzie legalna
Gazeta Wyborcza (kampania 'My, narkopolacy') - http://wyborcza.pl/narkopolacy/0,0.html
Przekrój ('Skończmy tą głupią wojnę')

Mam jeszcze kilka e-booków (pl i ang), ale one bardziej dotyczą uprawy i takiej wiedzy od kuchni. Jak coś to pw i powodzenia (;

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+