Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Plantacje marihuany w luksusowych willach [WIDEO]


KaczoRsky

Recommended Posts

Plantacje marihuany w luksusowych willach [WIDEO]

 

Plantacje konopi indyjskich zorganizowane w luksusowych posiadłościach koło Poznania zlikwidowali funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego. Zatrzymano cztery osoby w tym organizatora procederu.
W dwóch willach policjanci CBŚ znaleźli profesjonalnie urządzone plantacje konopi indyjskich. Było w nich 330 roślin w różnych stadiach wegetacji. Część miała wykształcone kwiatostany gotowe do zbioru. Łącznie było ich 7 kg o wartości rynkowej około 200 tys. zł.
 
Funkcjonariusze z CBŚ rozpracowywali grupę handlarzy narkotykowych przez ponad sześć miesięcy. Informacje, jakie wpływały do policyjnych detektywów wskazywały na to, że w okolicach Poznania może znajdować się spora plantacja konopi indyjskich.
 
- Od pewnego czasu na rynek narkotykowy trafiała marihuana dobrej jakości. Okazało się, że osoby powiązane ze środowiskiem handlarzy narkotykowych wynajęły dwie luksusowe posiadłości w Puszczykowie i w Śremie. Pod przykrywką wygodnych apartamentów, w wolnych pomieszczeniach uruchomili profesjonalne uprawy. Wyposażyli je w zaawansowane technicznie holenderskie urządzenia do nawadniania, dawkowania nawozów i oświetlenie. Pomieszczenia te miały także skomplikowany system wentylacyjny wyposażony w specjalne filtry usuwające specyficzny zapach konopi indyjskich - relacjonował Romuald Piecuch z wielkopolskiej policji.
 
Zatrzymani to trzej mieszkańcy woj. zachodniopomorskiego i mieszkaniec Poznania. Niektórzy byli już wcześniej notowani w rejestrach policyjnych. Jeden z zatrzymanych, mieszkaniec podszczecińskiej miejscowości uznawany jest za organizatora tego procederu. Za uprawę konopi indyjskich służących do produkcji marihuany grozi kara do 8 lat więzienia.
 
Policjanci z CBŚ szacują, że podejrzani zainwestowali w organizację upraw kilkaset tysięcy złotych.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy liczyli to po wysuszeniu czy przed ;) ja bym sie w sadzie kłócił ze rzeczywista waga jest duzo mniejsza :)

Wątpię, żeby suszyli rośliny <_< A w sądzie będą mogli koniowi zameldować, że rośliny były mokre z liśćmi i łodygami (Jeszcze nie są na tyle bezczelni, żeby ważyć z ziemią :P )

 

szkoda słów... Nienawiść do tych policyjnych skur***wysynów!!!

A za co tak nienawidzisz? Za to, że muszą wykonywać swoje obowiązki, żeby utrzymać rodzinę? Jak ukradną ci samochód to zadzwonisz do straży miejskiej czy pożarnej? :D

Link to comment
Share on other sites

Boże, głupota ludzka nie zna granic. Już na wstępie określenie "handlarze narkotykami" mnie zniechęciło do czytania tego popierdolonego artykułu.

Za uprawę konopi indyjskich służących do produkcji marihuany grozi kara do 8 lat więzienia.

W serwisie policyjni.pl także: Pijany kierowca zabił dwie 16-latki. 12 lat więzienia

Nie ma to jak sprawiedliwość. Kraj ogarnięty głupotą. Rząd kaczek i innych dziwnych stworów i oto nasza ojczyzna zwana polską, gdyby ludzie walczący o wolną Polskę widzieli co tu się dzieje z pewnością przewrócili by się w grobach.

Jeszcze trochę i zabraknie miejsca w więzieniach dla pedofilów i innych głupich ludzi, bo panowie mundurowi powsadzają większość Polski za posiadanie "narkotyków"

Link to comment
Share on other sites

Za uprawę konopi indyjskich służących do produkcji marihuany grozi kara do 8 lat więzienia.

Wydaje mi się, że jest inaczej: według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29.07.2005 art. 53 za wytwarzanie środków odurzających jest do 3 lat więzienia. Art. 56 mówi, że za wprowadzanie do obrotu środków odurzających jest do 8 lat więzienia.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+