Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Prezentacja


Kanieś

Recommended Posts

hej

w najbliższą środę mam do przygotowania na filozofię prezentację na temat konopi. na początku sceptycznie podchodziłem do tego pomysłu, ale kiedy spytaliśmy się nauczyciela czy możemy zrobić prezentację na ten temat to powiedział "śmiało, bardzo dobry temat". tak więc jeżeli możecie mnie jakoś wspomóc i macie jakieś ciekawe pomysły to wpisujcie je tutaj. Oczywiście mam już sporo przygotowane na prezentację, dlatego nie wypisujcie takich oczywistych rzeczy jak statystyki zgonów czy właściwości medyczne, tylko coś ciekawego o czym inni mogą nie wiedzieć, albo jakieś fajne pomysły na urozmaicenie prezentacji. chce żeby prezentacja była naprawdę wyjątkowa.

:peace:

edit:

oczywiście temat skupia się na potrzebie legalizacji konopi. celem prezentacji jest wywołanie dyskusji na ten temat. zapomniałem jeszcze dodać że prezentacja będzie po angielsku (takie studia) i około połowa obecnych będzie ludzmi zza granicy, daltego temat ma mieć wymiar globalny a nie lokalny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podkład muzyczny daj jakiegoś snoop doga;) Ale najpierw przeczytaj sobie tekst hehehe;) http://www.youtube.com/watch?v=wQ-c4hKH-D4 Tu masz o Bobie, może się przydać. W aspekcie filozoficznym ciężko to będzie ująć, łatwiej od strony religijnej ale takie coś to wiadomo głupota. To tak jakby nas przekonywać że cośtam z muzułmanizmu jest dobre. Najlepsze będą cytaty

http://pl.wikiquote.org/wiki/Marihuana

i angielskie:

http://en.wikiquote.org/wiki/Marijuana

Bless, ps na jakiej to jest uczelni?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja pie*dole ale ci dobrze;) Dobra dobra nie ściemniaj tylko dawaj tą prezentacje co wymodziłeś;)

No musze przyznac ze prezentacja sie udała, wykladowca powiedzial ze jedna z lepszych ;) prezentacje robielem razem ze znajomym który jest z USA. Sporą cześc naszej prezentacji zaczerpnelismy z filmu The Union (mysle ze go znacie) i uzupelnilismy o inne ciekawe informacje. Narysowalismy zajebisty i duzy plakat z linia czasu na której umieszczone byly wazniejsze wydarzenia w histori dotyczace cannabis. mielismy takze sporo wykresow i statystyk (ilosc zgonow, statytyki aresztowań i urzytkownikow itp) i wszystko to porownywalismy by jak najlepiej pokazac ze prohibicja nie dziala. celem prezentacji na filozofii jest wywolanie dyskusji na dany temat i udalo nam sie to bardzo dobrze, najwazniejsze ze w konfrontacji na argumenty to my bylismy zdecydowanie górą :) co wiecej, byly osoby ktore na poczatku byly przeciwko legalizacji a po naszej prezentacji zmienily zdanie, takze sukces :) bardzo dobrze sie bawilem prezentujac jeden z moich ulubionych tematow, mysle zeby to powtorzyc na wieksza skale, nie tylko na lekcji dla studentow, ale dla kazdego. ale to raczej nie teraz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+