Skocz do zawartości
thc-thc

grower


Disturbed

Recommended Posts

Elo ;D

Kiedy zacząłem jarać, to na początku zawsze kupowałem Sensimille Thai. Zajebisty stuff, masa jest inna niż z większością weedu - psychodeliczna na maksa (muzyka brzmi dziwnie, lekkie halucynacje). Niedawno kupiłem uncje jakiegoś Thai Weedu, z cholernie wielką ilością nasion. Powyciągałem je, i trochę ich jest...

Poczytałem trochę o Thai, i z tego co wszędzie pisze, kwitnienie tej odmiany zajmuje około 16 tygodniu. Pomyślałem że można by ją skrzyżować z np. Lowryderem. Nie rosły by one takie wielkie jak zazwyczaj (4m), i może krócej by dojrzewały...

Mam zamiar spróbować skrzyżować te odmiany, ale zastanawiam się czy high z tych skrzyżowanych odmian był by taki sam jak przy Thai'u?

nie chodzi mi o moc, tylko o high. Thai weed to "inne" zioło. Wgl inny high niż w tych jakie kiedykolwiek paliłem.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

powiem ci ,że ja jak paliłem Thai'a w holandii (najtańszy materiał 4Euro/gram) to w ogóle mnie nie poklepał ,może to była jeszcze jakaś inna odmiana niż ta co ty palisz ,nazywał się po prostu Thai.

Co do krzyżówki to radzę ci spróbować po prostu ,można dywagować nad tym co się stanie ,ale zawsze 100% pewności nabierzesz jak sprawdzisz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dolączjąc się do tematu to w tym roku byłem w amster i nawet nie przeszło mi przez myśl żeby kupic tego thaia . Wygłłąda jakby jakiś grubas nosił to w butach przez fuking week . koles palil i powiedzial ze pomyłka.

Nie iwem czemu tak cie paca ten thaj może masz dynie słabą a może diler ci dosypuje jakiegoś turbo dopalacza i tylke. :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+