Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Recommended Posts

Elo ;D

Kiedy zacząłem jarać, to na początku zawsze kupowałem Sensimille Thai. Zajebisty stuff, masa jest inna niż z większością weedu - psychodeliczna na maksa (muzyka brzmi dziwnie, lekkie halucynacje). Niedawno kupiłem uncje jakiegoś Thai Weedu, z cholernie wielką ilością nasion. Powyciągałem je, i trochę ich jest...

Poczytałem trochę o Thai, i z tego co wszędzie pisze, kwitnienie tej odmiany zajmuje około 16 tygodniu. Pomyślałem że można by ją skrzyżować z np. Lowryderem. Nie rosły by one takie wielkie jak zazwyczaj (4m), i może krócej by dojrzewały...

Mam zamiar spróbować skrzyżować te odmiany, ale zastanawiam się czy high z tych skrzyżowanych odmian był by taki sam jak przy Thai'u?

nie chodzi mi o moc, tylko o high. Thai weed to "inne" zioło. Wgl inny high niż w tych jakie kiedykolwiek paliłem.
 

Link to comment
Share on other sites

powiem ci ,że ja jak paliłem Thai'a w holandii (najtańszy materiał 4Euro/gram) to w ogóle mnie nie poklepał ,może to była jeszcze jakaś inna odmiana niż ta co ty palisz ,nazywał się po prostu Thai.

Co do krzyżówki to radzę ci spróbować po prostu ,można dywagować nad tym co się stanie ,ale zawsze 100% pewności nabierzesz jak sprawdzisz.

Link to comment
Share on other sites

dolączjąc się do tematu to w tym roku byłem w amster i nawet nie przeszło mi przez myśl żeby kupic tego thaia . Wygłłąda jakby jakiś grubas nosił to w butach przez fuking week . koles palil i powiedzial ze pomyłka.

Nie iwem czemu tak cie paca ten thaj może masz dynie słabą a może diler ci dosypuje jakiegoś turbo dopalacza i tylke. :zbakany:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+