Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Paczka na puche


sucherson

Recommended Posts

Gość Wg Wlasnego Uznania

Siema

chu***a sprawa ...

z doświadczenia w rodzinie wiem, że kawa, herbata, karty telefoniczne, jak pali to fajki na pewno się przydadzą tylko nie wiem czy teraz są dozwolone, jakieś maszynki jednorazówki, hajsik gdzieś skitrany dobrze bo inaczej zajebą klawisze

hmmm.. narazie nie mogę sobie nic przypomnieć co tam wysyłali my jakieś pierdoły do tego dochodziły

Niech się trzyma ziomek. je***e ku**y. HWDP

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam w pace wujaszka, babka mu wysyła książki i żarcie na ogół. Wszystko jest oczywiście rozpakowywane i sprawdzane przez klawiszów i to raczej od nich zależy co przejdzie a co nie. Generalnie to patrz, żeby rzeczami które wysyłasz nie mógł zrobić krzywdy sobie ani innym, tj. nie mogą być ostre przedmioty, sznury itp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema

chu***a sprawa ...

z doświadczenia w rodzinie wiem, że kawa, herbata, karty telefoniczne, jak pali to fajki na pewno się przydadzą tylko nie wiem czy teraz są dozwolone, jakieś maszynki jednorazówki, hajsik gdzieś skitrany dobrze bo inaczej zajebą klawisze

hmmm.. narazie nie mogę sobie nic przypomnieć co tam wysyłali my jakieś pierdoły do tego dochodziły

Niech się trzyma ziomek. je***e ku**y. HWDP

szlugi juz odpadaja chodzi mi o rzeczy ,dla zabicia czasu bo szamka itp to mu babcia wysle ja jakies cd chcialem mu wrzucic radio szkielko czy cos zeby chlopakowi czas lecial szybciej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+