Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Tajga - Smoke Report


groszek1

Recommended Posts

Tajga AF

Jest to moj pierwszy post wiec na wstepie witam wszystkich. Tajga od DP miala byc malutkim automatem, wyszedl krzun na ponad 160cm :D Z tego co czytalem w necie wiele osob narzekalo na ta odmiane. Ja miałem to szczescie ze roska doszloa sobie bez problemu zadnych chorob i niedoborow pod koniec zycia zalewajac sie masakryczna iloscia zywicy

- tegoroczny out

-moc 9/10 niezly kozaczek potrafi niezle uwalic wprawionych zawodnikow. Okazyjni palacze + tajga = RIP ;)

-smaku dymu 8/10 drapie troszke w gardziel ale ogolnie nie jest zle

-zapachu suszu 10/10 super mieszanka cytrusa i swiezej marchewki przy mocnym zaciagnieciu sie kreci w nosie

- roslina latwa w uprawie, bez kaprysow, pozolklych lisci itp. od poczatku do konca bardzo zdrowa i silna.

Od razu napisze ze nie spodziewalem sie takiej mocy. Jedna rurka na dwoch jest w sam raz. Rozkminy, smiechawa ogolnie bardzo przyjemny stan. Nie zamula po zejsciu, na drugi dzien czlowiek zawsze wstaje usmiechniety z delikatnie powichrowana glowka :). Fazka bardzo energetyczna pobudzajaca. Trzyma bardzo dlugo a w miare palenia tolerancja nie wzrasta zbytnio. Po dluzszych maratonach jedna rura dalej potrafi uwalic rownie mocno jak za pierwszym razem. W wiekszych ilosciach to juz jest masakra. 3-4 bicia na lebka to czysty hardcore. Natlok mysli w glowie uczucie mocnego upierdolenia. Bardzo dobrze wkreca sie po niej gadka. Przy wypaleniu wiekszej ilosci pojawiaja sie czerwone przeszklone galy. Bardzo mocno nakreca fazy typu : "Oni wiedza" :D Ogolnie ziolko pierwsza klasa przez to jest bardzo uzalezniajace ( przynajmniej w moim przypadku). Pociskajac ja z bonga nalezy zachowac ostroznosc i rozwage ;). Tajga wchodzi z dosc duzym opozniaczem (ok 5min.) wiadomo jak zdradliwe potrafi byc takie ziolko ;) bylo kilku takich ktorych "ta sieja" nic nie klepie, a po dobiciu z bananem na ryju zamykali sie w swoim swiecie :D Oglnie jestem zadowolony z tej rosliny plon tez byl calkiem spory. Na przyszloroczny out napewno zamowie jeszcze ze dwie pesteczki :)

Ogolna ocena 9/10
 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+