Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Mlode padaja Pomocy 3 kochanki padaja;/


Mirashpl

Recommended Posts

witam wszystkich

mam taki oto problem ze nizsze liscie ciemnieja... a roslinki maja okolo 2 tygodni, prosze nie patrzecie ze sie wyciagly poniewaz na poczatku trzymalem je pod panelem led opisalem to w innym poscie ze led do mlodych sie nie nadaja..;/ i zmienilem siwatlo i elegacko szly w oczach z godziny na godzine hehe;) i od 3 dni cos takiego jaka moze byc wina Panowie co..??

odrazu sie pochawale cala seria:P 4 misty (klony) i 5 wonder woman (nasiona)hehe;)

ph 6,4
temp 26 stala
wilgotnosc okolo 57 (roznie)
podlane ostatni raz 10 dni teamu ale ziemia mokra jeszcze...

czy to moze byc to ze brak dobrej wymiany powietrza gleba za morka caly czas i dlatego tak..?? dodam ze nasiona dobre bo wsyztskie 5 wykielkowaly po 14 godzinach jakos a z ziemi wyszly po dobie...
i jak jaka ocena?? jak im pomoc..??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a wiec zrobilem tak... podlalem je czysta woda odtana 4 dni albo lepiej;) przenioslem wszytsko pod hps 250 bo tylko tam moge podniesc temp do 28 zeby gleba sie przesuszyla i zostawiam je pod lampa na 3 dni caly czas zeby gleba zrobila sie sucha... bo mi sie wydaje ze to przez to padaja bo mialy caly czas mokro;/ bo w malym boxie nie mam wenta i gleba suszyla sie bardzo ale to bardzo dlugo podlaem je czysta woda tak jak pisalem tego posta czyli 2 dni temau jakos a dzisija jak wyciagalem je to woda kapala z 1 doniczki... wiec ciezko w tym boxie zeby gleba byla sucha;/ mam nadzieje ze dojda do siebie jak cos to bede pisal co dalej ale niech ktos powie czy dobrze zrobilem.. :)

a perlit dodam jak bede wsadzal do duzych donic:P tak samo robilem z inna uprawa...

tak wogole fotka z mojej poprzedniej uprawy
jak wyszusze to podam ile gr mam z tego;)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a wiec dzisija jest tak ze nastepna parta lisci zostala zaatakowana ale mniej tak jakby slabiej... od wczoraj sa juz pod hps'em zeby wysuszyc glebe bo podlalem je woda zeby przelac i teraz susze.. gleba juz jest sycha na 4 cm glebokosci mysle ze do jutra sie wysuszy...:) a najgorzej wyglada ta roslinka ktora ma jeszcze ma glebe mokra...

te liscie zarazone sa takie ze te ciemne brazowe jak sie dotknie to sie lamie i sciara na proch takie suche jest... czy jakas przyna kakretna moze byc tego..?? a mialy duzo wody bo byly podlewane czy taki objaw moze byc jak roslinka jest przelana... czy moze podsypac azotu im co..??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+