Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

White Snow - Smoke Report


śVIRUS

Recommended Posts

Witam, po powrocie do kraju zostalem suto obdarowany kwiatkami White Snow

Zapach

Topy mocno pachniały grejfrutem, dym,zalatywał lasem, ale to było wyczuwalne dopiero podczas drugiego bucha, zapach owoców tłumił słabsze zapachy, trzeba było dobrze się wczuć żeby odnalezc ten zapach ;) 10/10 (na prawde bardzo przyjemny aromat, topa w stanie spoczynku, jak i palonego ;) )

Smak

Ulatniajacy zapach cytrusowy dawał się odczuwać równiez w smaku, nie zapowiadajacy się przez zapach, pojawił się smak thuji (takie krzaki na zywopłot) 9/10 ze wzgledu na to ze było w smaku cos czego nie dalo się okreslic i nadawało tematowi ciężkości.

Wygląd

Topki, jak dla mnie troszke przesuszone, dobrze wycurringowane, pełne, przy kruszeniu mały topeczek uwalniał wiele materiału roslinnego :D

Moc?

Masakryczna, pierwsze palenie mialo byc testowe a urobiłem sie baaardzo zdrowo. 8/10

Działanie?

czuć sative, impreza z tym ziolkiem byla bez zamuły i nudy, ta ganja posiada fenotyp bardzo towarzyski ;) po zapaleniu miałem 2 minuty i zaczynałem odczuwac palenie, bardzo szybkie wejscie, haj przyjemny,jak pisałem wyzej bardzo towarzyski, brak problemów ze skupieniem, brak "efektu zejscia" po porannym bakaniu w południe wystarczy się ogarnac samemu i uczucie ciężkiej bani znika.

Gorąco polecam, ziolko szybkie (AF) i bardzo bardzo sympatyczne.

Ogolna ocena:

8+/10

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+