Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kaszel po mj


monkey

Recommended Posts

Ostatnio jak pale łapie mnie straszny kaszel. Pale od 3 lat, zazwyczaj kilka razy w tygodni nigdy czegoś takiego nie miałem. Odpadam teraz po 2 lufkach bo przez ten kaszel aż odechciewa mi się palić. Nie jest to raczej spowodowane żadną choroba.

Macie jakiś sposób na to?

ps. pale papierosy od ok 6 lat

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może masz jakieś lekkie zapalenia gardła czy czegoś tam głębiej i dym bardziej drażniąco działa przez to, lecz to tylko taka moja hipoteza....

Przydatne mogą się okazać jakieś wykrztuśne leki z ambroxilem (flegamina, flavemed itp.)

Albo jakiś 'psikacz' do gardła nawilżający (nazw niestety ni pamiętam)

Bierz mniejsze chmury :] i może przeżuć się na jakiś inny sposób palenia niż lufka...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Squart, właśnie myślałem nad czymś wykrztuśnym ale to właśnie chyba sama ganja działa wykrztuśnie. Przy paleniu blanta jest jeszcze gorzej...

Pale cztery rodzaje zioła. Dwa moje z out 2008. I dwa od kumpli którzy kupują od kogoś.

Myślicie, że przy paleniu z bonga byłoby lepiej?

:trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ostatnio jak pale łapie mnie straszny kaszel. Pale od 3 lat, zazwyczaj kilka razy w tygodni nigdy czegoś takiego nie miałem. Odpadam teraz po 2 lufkach bo przez ten kaszel aż odechciewa mi się palić. Nie jest to raczej spowodowane żadną choroba.

Macie jakiś sposób na to?

ps. pale papierosy od ok 6 lat

detoks kolego: konopie odrosną,a płuca nie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"orient mocne zielsko

ostro drapie w gardziel

kaszlesz jak lamator

a taki z ciebie twardziel

idź się ku*wa lecz

albo zrób sobie przerwę

konopie odrosną za to płuca nie koniecznie ;) "

kup sobie waporyzator czy jakoś tak :) bongo wodne lodowe czy jakie kolwiek inne nie pomoże hehe 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+