Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Automatyczny Hindu Kush jest krzyżówką trzech wspaniałych odmian: Hindu Kush x Master Kush x Lowryder. Przeznaczona tylko i wyłącznie dla miłośników odmian Indica. Osiąga około pół metra, jej główny szczyt jest twardy jak kamień. Dzięki szybkiemu zbiorowi oraz ilości żywicy odziedziczonej z rodziny Kush jest najprawdopodobniej jedną z najbardziej efektywnych odmian do produkcji haszyszu. Łatwa w uprawie i dużo potrafi wybaczyć, idealna do małych upraw lub w miejsca odsłonięte, pozwala na wiele upraw w sezonie. Doświadczeni ogrodnicy potrafią uprawiać ją z wysokością nieprzekraczającą 20 cm !

Trudność uprawy: 3/10

Genotyp: automatyczna indica

Wysokość: 25 - 50 cm

Zbiory: 9 tygodni od zasiania

Zbiory: 15 – 30g / roślina

Moc zapachu: 7/10

Fotoperiod: 20/4 przez całą uprawę

Wielkość doniczki: 5 litrów

Przeznaczenie: Indoor/Outdoor

Działanie: Medical Indica high

Moc: Wysoka 8/10

ja miałem tylko 8 g ale zasadziłem go dopiero pod koniec lipca (OUT)...

smak, dym po pierwszym buchu wydawał się gryzący i ciężki, ale z kolejnym był wyśmienity... :)

moc... jednego dnia z 2 kumplami spaliliśmy 3 lufy i małego gibona... siedzieliśmy przez godzinę na kanapie i non stop się śmialiśmy... po opanowaniu śmiechu było ekstra... następnego dnia z 3 kumplami spaliliśmy w szkole 2 takie grubsze gibony... z relacji świadków ledwo co chodziliśmy... :)

nie wyobrażam sobie OUT2010 bez tej odmiany...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+