Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Rufus do sąsiadów jak przyjechali to mogą robić tak zwany wywiad środowiskowy o tobie np. Bez nakazu wejść nie mogą mogą jedynie poprosić o wpuszczenie do środka a ty nie musisz się zgodzić ale lepiej nie otwieraj drzwi :zrzut: jak przyjadą i pozbądż się wszystkiego co masz jeśli masz jak dostaną nakaz to masz wjazd o 6 rano bo wcześniej im nie wolno tylko w sytuacjach nadzwyczajnych.

Jeżeli ci wjadą z nakazem to lepiej nic niemieć .

Bo i tak znajdą. 8) :pies:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

W poniedziałek 21 września zgarnęły nas psy we trzech za posiadanie 1,3 suszu. Wziąłem na siebie, DPK pół roku na trzy lata plus 300 złotych zawiązki. Co sądzicie o tym wyroku?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

o to mój problem:

http://otwartapestka.info/viewtopic.php?p=...869ff8b77de842e

jak i kto mi moze pomóc-na zawiasy i grzywne sie zgodze ale chc euniknąć odsiadki.Wcześniej nie bylem karany nie miałem zatagów z policją.Przy przeszukaniu mojego mieszkania znalezli tylko 7 pustych woreczków i zz 10 pestek.Robiąć rewizje w domu nie pokazali mi nawet zezwolenia.Szukali krótko i tylko gdzie niegdzie popatrzyli bo wiedzieli że jak znajdą to duże ilości.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, wlasnie wrocilem do domu i jestem mega wkurwiny na te je***e ku**y, czyli policje.

Nakresle sytuacje i potem zapytam o ich prawa.

Otoz robilismy jak co weekend impreze na garazu (wynajmujemy od firmy). Przyjechal radiowoz to zamknelismy drzwi i nie wpuscilismy ich. Po pare minutach policja uzyla gazu pieprzowego. Uzyto go 3x, mimo, ze oprocz przyspiewek typu: "je**c policje", "je***e ku**y zwa sie policja" itp. nie uzylismy zadnej przemocy. Nawet nie mielismy broni a polowa imprezy to byly panienki. Zaczeli sie dobijac do drzwi coraz mocniej. Wkoncu na prosbe dziewczyn, ktore juz nie mogly wytrzymac otworzylismy drzwi. Za drzwiami stalo 11 policjatow z palkami w rekach...

Ponoc bylo wezwanie za zaklucanie ciszy nocnej. I teraz pytania:

1. Grozili nam sprawa sadowa za zaklucanie ciszy. (to wogole mozliwe?) Czy jest taka opcja?

2. Bezprawnie uzyto gazu. Czy maja do tego prawo?

3. Po spisaniu zaden nie chcial sie wylegitymowac i powiedziec kto jest najwyzszy stopniem. Mozna im za to cos zrobic?

4. Probowano za rzekome przeklenstwo zabrac kumpla na komende. Czy moga?

5. I wkoncu klucili sie, ze moga bez nakazu naruszyc teren prywatny i wejsc, na legitymacje policyjna. Dla mnie to nowosc bo to chyba paranoja jakas, to oni moga wszystko.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. jak wyzej

2. nie udowodnisz ze bezprawnie.

3. za to mozesz icha nawet pozwac, maja obowiązek sie wylegitymowac i to musi byc pierwsza rzecz jaka zrobia, imie , nazwisko i stopien.

4. mandat w wysokosci 100 zł za uzywanie slów wylgarnych, bo jak by chcieli za zniewazenie policjanta to by sie potem policjant musial po sadach wluczyc i dal tego oni w zamian za to daja mandat.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Moj problem polega na ostatnim weekendzie podczas ktorego wpadlem w raz z kumplami z paleniem;/ palimy i wpadaja... Niestety to ja mialem wszystko przy sobie;/ Zabrali mnie do komedy i tam zaczela sie bajka znalezli przy mnie 0,46g zeby nikogo nie wkopac i nie miec glupich pytan stylu skad to masz itd. powiedzialem ze sam hodowalem 1 roslinke dla wlasnych potrzeb w co mi niby uwierzyli ale umozli mi paragraf za hodowle. Dostalem za to 8miesiecy na 3lata w zawieszeniu;/ czy to nie jest za duza kara? czy mozna po jakims czasie skrucic te zawiasy. i czy teraz bede bardziej obserwowany przez :pies: ?? A najgorsze jest to ze mieszkam w malej wiosce;/ :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie moga bez nakazu sie wbijac chyba ze maja podejrzenie o przestepstwie to wtedy dostaja od kopa nakaz od prokuratury. je***e ku**y naduzywaja swoich praw. tez mialem kiedys taka akcje jak mnie spisywali kryminalni h**e sie przedstawic nie chcieli i pierdolili ze jak cie tak bardzo to interesuje to wezmiemy cie na komende wiec odpuscilem. a co do tego mandatu za przeklinanie to podczas tej akcji co mnie spisywali przyszedl wlasnie jeden taki wykozaczony i caly czas napierdalal przeklenstwami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich forumowiczów!

Za niecałe 2 tygodnie mam sprawę o umorzenie postępowania...

...w skrócie to wyglądało tak... złapali mnie z 0,57 g... na koniec

spisując akta, gość który to robił powiedział mi żebym się nie przyznawał

do palenia i nie robił sobie przypału w życiu bo wyglądam na inteligentnego

i że daje mi szansę... mówił, że dostanę zawiasy na 2 lata, a jak będę grzeczny

to po pół roku wszystko wróci do normy... spisał fałszywe zeznania - pomagając

mi... w tych zeznaniach ustaliliśmy, że nie paliłem nigdy MJ, a worek z niecałym

gietem znalazłem przy ławce w parku (miałem świadomość, że to co znalazłem

jest nielegalne) :D I teraz zaczynają się schody... prokurator czy jakiś tam pedał

inny w piśmie, które niedawno otrzymałem dorzuca zdanie:

WNOSI O PRZEKAZANIE 1000 ZŁ NA PRZECIWDZIAŁANIE NARKOMANII ;o

Czy za to, że znalazłem 0,57 g i nigdy nie paliłem MJ, poza tym nigdy nie byłem karany

mogę coś zdziałać z tą sumą? Qrva właśnie mija miesiąc jak wygrzebałem się z długów

i oddaje w tym miesiącu ostatnią ratę... zaczynam na czysto życie z pracą, w której

zarabiam 1200 na rękę... jak dostanę 1000 złotych kary do zapłaty to kolejny rok

mi minie w męczarniach... więc prosiłbym o szybką odpowiedź zainteresowanych i

wtajemniczonych w takie tematy.

B?D? NIEZMIERNIE WDZI?CZNY JEŚLI KTOŚ MI DORADZI CO Z TYM FANTEM!

Pozdrawiam!

btw. Mam 23 lata, nie uczę się tymczasowo, pracuję.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+