Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poddales sie dobrowolnie karze, kiedy zlapali cie po raz kolejny? Co z tego ze prok zaproponowal tobie kare pozbawienia wolnosci w zawieszeniu- przyznanie sie do winy i poddanie dobrowolnie karze oznacza automatyczne odwieszenie pierwszego wyroku pozbawienia wolnosci za identyczny czyn. Przykro mi ale w tej sytuacji najprawdopodobniej pojdziesz siedziec. Koledzy piszacy wyzej maja racje- skrajna glupota byla zabawa w uprawe, po tym jak dostales pierwszy wyrok (przynajmniej w trakcie trwania tzw. okresu proby) No nic, jestes mlody, glupi szkoda tylko ze w tak bolesny sposob bedziesz nabywal zyciowe madrasci.

Czy dostales wyrok w pierwszej sprawie za uprawe??? Nadzieja w tym ze jeszcze sad nie wydal wyroku i drugie przestepstwo uprawy formalnie nie bylo popelnione w trakcie trwania okresu proby. Jesli tak to znaczy ze masz wiecej szczescia niz rozumu. Wyciagnij wnioski na przyszlosc.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to ładnie się pogrążyłeś :/ po 1 przypale już powinieneś pomyśleć nad sobą ale mniejsza o to było minęło. Miałem podobna sytuacje tylko nie chodziło o bake dostałem wyrok w zawieszeniu i pech chciał ze po kilku miesiącach pod wpływem %% popełniłem to samo przestępstwo(mając wyrok w zawieszeniu). Podstawową sprawa jest pojawienie się na rozprawie jeżeli będziesz tego unikał to licz się z najgorszym scenariuszem. Na 2 rozprawie gdy sędzia przeczytał artykuł od razu się do mnie przy pucował i ostrzegł (już mi się ciepło zrobiło) ale powiedział że daje mi ostatnia szanse jeżeli jeszcze raz trafie do sadu to skończy się odsiadką, miałem wtedy 19 lat teraz mam 24 ze względu na wiek myślę ze będziesz miał to samo wiec radził bym Tobie zaprzestać na jakiś czas(kilka lat) uprawy konopi. (nauka na przyszłość ->nigdy się nie przyznawaj i tak będziesz miał to samo a nóż możesz się wyślizgnąć <--)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.

Mam 17 lat, w 9 czerwca zostałem zatrzymany za posiadanie 1.35 g. Sprawa zakończyła się warunkowym umorzeniem na okres 1 roku. Kłopot w tym że parę dni temu nieźle się najebałem i na urwanym filmie stwierdziłem że pojadę z ziomkiem do niego spalić jakiegoś blanta, bo jaranie miał w domu. Po drodze zatrzymały nas psy, ja miałem 1.5 promila i kierowałem rowerem, dodatkowo wioząc mojego kumpla na bagażniku. Teraz pytanie czy w takim razie będę miał znowu sprawę za posiadanie ? Nie poddałem dobrowolnie się karze, ale nie wiem czy tego nie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skoro was zatrzymali i przy sobie nic nie mieliście, to czemu mieliby ci założyć kolejną sprawę za posiadanie? Spisali was? Dostałeś mandat? Zatrzymali cię policjanci i co zrobili? Nie mówili ci nic?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zabrali nas na komende, kumpla odebrała matka a ja byłem na dołku i teraz będę miał sprawe za jazdę po pijaku. Tylko, że mój stary był u prawnika i teraz mi ryje banie tym, że to jest podobna sprawa bo obie dotyczą środków odurzających i że teraz za to posiadanie w czerwcu bedę miał zawiasy. Sędzia na rozprawie mówił, że na warunkowym umorzeniu muszę przestrzegać porządku publicznego,a jazda po pijaku to jednak jego naruszenie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masz pecha bo jazda na rowerze po pijaku to jedno z bardziej ściganych wykroczeń (tak samo jak jazda autem po pijaku), kumpeli dowalili za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości sąd grodzki. Dopóki nie dostaniesz wyroku skazującego to z umorzonym postępowaniem nic nie zrobią, ale jak dostaniesz to będziesz miał zawiasy, a za jazdę po pijaku na rowerze kolegium i bardzo możliwe, że pojebią ci coś z prawem jazdy w stylu nie będziesz mógł podchodzić do egzaminu przez jakiś czas. Polska to kraj, w którym pijani kierowcy to istny horror, więc szczerze to w sumie dobrze, że tak ścigają nietrzeźwych kierowców.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A co ma piernik do wiatraka? Za posiadanie zostaną Ci zawiasy, a za jazdę po pijaku oddzielna sprawa. Ponoć od niedawna sąd nie patrzy na jazdę po % rowerem tak samo jak na jazdę autem. Myślę, że jeżeli chodzi o przypał za trawę, to nie masz się czego obawiać. No, ale tak jak pisze vove, możesz spodziewać się tego, że odroczą Ci prawko. Chociaż to też nie jest przesądzone.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+