Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Black Afgan - Smoke Report


marcinek

Recommended Posts

Witam! 2 dni temu wróciłem z wakacji w Hiszpanii. Pewnego wieczora przechadzając sie po mieście podszedł do mnie NyGa(Murzyn) i mówi" Du you like smoking"? :happy: odpowiedziałem mu ze sie zdarza a on do mnie ze ma coś w kieszeni. No to poszliśmy za róg i mówi ze ma trawę i hasz! pytam sie jakie ceny i mówi 8 ojro za zielsko a 5 za haasz :D wygrzebałem z kieszeni akurat 5 ełro i kupiłem. No i pytam sie jak tutaj z tym zielskiem jest i mówi ze rok temu wprowadzli legalizacje. Dozwolona ilosc przy sobie 5 gram i 3 kszaki na osobe, zabronione jest sprzedawanie i palenie w miejscu publicznym.

No wracam do pokoju i pokazuje kumplowi co kupilem! on happy :D
Ukulaliśmy lolensa w ziołem 3 dymy i mi starczyło mój kumpel do końca i tak sie ujarał ze spał na balkonie bo ja nie miałem siły go targać do pokoju.


Miejsce zakupu: Santa Susana ( Hiszpania)
Cena: 5 euro
Smak: 10/10sosnowy
dym: 5/10mocno gryzący
zapach: 10/10intensywnie haszyszowy
Moc: 9/10 Rozluźnienie, straszne schizy, polewka z wszystkiego
psychodeliczne ujebanie.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Sie składa że też miałem okazje palic ten hash i to przez dłuższy okres (3tygodnie)

Miejsce zakupu: Niemcy

Cena 2euro/gram

No to wpadam do dila mówi że ma nowy stuff, ''schwarz afgan'' no to pobieram 20g ;)

Bardzo dobrze się kruszy, jest bardzo że tak powiem 'sypki'

Sposób palenia: joint 50/50 z tytoniem

Smak: typowa jodełka :D 9/10

Moc: 7/10

Dym: Nie taki najgorszy, nie gryzie jakoś specjalnie, bardzo gęsty.

Miejsce: mieszkanie

Towarzystwo: dziewczyna, 3kumpli

No to skrecamy 3 slimy na start i puszczamy je w obieg każdy ściąga po 3buchy i podaje dalej, bania wchodzi dość szybko, w ustach susza, 3 baciki spalone, fajny klimacik, dobre śmiechawy, muzyka zajebiście wchodzi, no to kręcimy jeszcze jednego jointa, dziewczyna już odmówiła, więc robimy go we czwórkę, bania coraz mocniejsza, włączyła się bardzo przyjemna zamułka, zero chęci do czegokolwiek:) Kumpel rzuca hasło że jedziemy do kina, no to jakoś się zebraliśmy skręciliśmy 3 jointy i jedziemy do kina na avatara w 3D :) w drodze spaliliśmy 1,5 lolka, Polecam każdemu ten film, na high'u naprawdę efekty robią wrażenie:) film się skończył wracamy do domu, palimy 1 lolka przez drogę, jesteśmy na miejscu kumple się rozeszli a ja z dziewczyną, przed 'snem' spaliłem te pół lola co zostało i no powiem że było całkiem ciekawie:)

Towar naprawdę godny polecenia:)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+