Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Oasis x LowRyder - Smoke Report


Gość

Recommended Posts

witam.
z nasion co do których żywiłem najmniejsze nadzieje wyrosło mi najlepsze palenie jakie miałem w poprzednim sezonie.

mowa o Oasis x Lowryder

 

 

smak i zapach lekko sosnowy, leśny z nutą czegoś egzotycznego i słabo kojarzący się z klasycznym zapachem MJ.

po jednym już buchu nadchodziło ciepło które rozlewało się po całym ciele kończąc na czubku głowy i ogólne odprężenie. po drugim wzrastała euforia, enrgia i ostro wyostrzało mi zmysły szczególnie wzrok i powonienie.
wpływ na psyche i świadomość, czyli to co najbardziej cenię w paleniu był dosyć duży. muzyka dosłownie porywała i łapałem się na poruszaniu w jej rytm, film wkręcał na maxa a komiksy po prostu zjadałem :D
sex wiadomo - zawsze pyszna rzecz po ganji jednak to było coś innego, nowego ale w szczegóły nie będę się wdawał. :P
ogólnie super faza, około pół godziny feelingu i jeszcze długo potem nie czuło się zamułki. po kilku godzinach nachodziła błoga senność i luz. poczucie bezpieczeństwa i fajnego klimatu utrzymywało się cały czas.
wielu kumpli uznało tę odmianą za jedną z ciekawszych pod kilkoma względami.
polecam ją wszystkim a szczególnie klimaciarzom i artystom.
pozdr!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+