Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Early Queen


Gość

Recommended Posts

Opis producenta tej odmiany jest niezwykle ciekawy i przywodzi mi na mysl ciepło, radosc i wogole , a przyznac trzeba, że i cena za nasionko godziwa: :P

opis brzmi on tak:

"Od początku lat 90, ta potrójna hybryda zyskała rozgłos i szacunek wśród rolników na całym świecie. Bardzo szybko dojrzewa, zarówno w uprawie indoor jak i outdoor, i z tego względu doskonale nadaje się do uprawy w krajach o chłodniejszym klimacie, zwłaszcza na półkuli północnej. Faza kwitnienia trwa ok. 8-6 tygodni w uprawie indoor. Na półkuli północnej odmiana powinna „dochodzić” już we wrześniu a na półkuli południowej w marcu. Roślina plonem zdecydowanie zadziwi swoje przyszłe ofiary. Genetycznie, roślina ta jest potomkiem wczesnych mieszanek odmian kalifornijskich, z lekką nutką Mexicana. Tak więc, Signor Rolniku, mój ty Amigo – baw się dobrze ze swoją Wczesną Królową i jej owocami, jak na wesołego farmera przystało. Naprawdę wczesna, naprawdę soczysta, naprawdę...prawdziwa.

Uprawa - Indoor/Outdoor/Szklarnia
Czas kwitnienia - 49 dni (7 tygodni)
Wzrost - 150 cm
Plon - 250 g
Odmiana - Indica/Sativa "

Moja prosba do ludzi z forum: jezeli mial ktos styczność z EQ niechaj pisze a zaskarbi sobie tym wdziecznosc moja i potomstwa mojego do 7. pokolenia włącznie. pozdro :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+