Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Early Queen


Guest

Recommended Posts

Opis producenta tej odmiany jest niezwykle ciekawy i przywodzi mi na mysl ciepło, radosc i wogole , a przyznac trzeba, że i cena za nasionko godziwa: :P

opis brzmi on tak:

"Od początku lat 90, ta potrójna hybryda zyskała rozgłos i szacunek wśród rolników na całym świecie. Bardzo szybko dojrzewa, zarówno w uprawie indoor jak i outdoor, i z tego względu doskonale nadaje się do uprawy w krajach o chłodniejszym klimacie, zwłaszcza na półkuli północnej. Faza kwitnienia trwa ok. 8-6 tygodni w uprawie indoor. Na półkuli północnej odmiana powinna „dochodzić” już we wrześniu a na półkuli południowej w marcu. Roślina plonem zdecydowanie zadziwi swoje przyszłe ofiary. Genetycznie, roślina ta jest potomkiem wczesnych mieszanek odmian kalifornijskich, z lekką nutką Mexicana. Tak więc, Signor Rolniku, mój ty Amigo – baw się dobrze ze swoją Wczesną Królową i jej owocami, jak na wesołego farmera przystało. Naprawdę wczesna, naprawdę soczysta, naprawdę...prawdziwa.

Uprawa - Indoor/Outdoor/Szklarnia
Czas kwitnienia - 49 dni (7 tygodni)
Wzrost - 150 cm
Plon - 250 g
Odmiana - Indica/Sativa "

Moja prosba do ludzi z forum: jezeli mial ktos styczność z EQ niechaj pisze a zaskarbi sobie tym wdziecznosc moja i potomstwa mojego do 7. pokolenia włącznie. pozdro :peace:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+