Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Maroccan Hash - Dutch Quality Seeds


Gość

Recommended Posts

 

Marroccan hash oryginalnie pochodzi z Afryki z wzgórz Ketamy w Maroku gdzie został ustabilizowany przez dziesiątki lat upraw. Został on wyselekcjonowany przez holenderskich brederów już w latach '80, ze względu na produkcje ogromnej ilości żywicy jest on uprawiany do produkcji haszyszu na całym świecie. Doskonale nadaje się do uprawy indoor, w szklarni oraz outdoor w klimacie umiarkowanym. Ze względu na szybki wzrost wegetatywny i bardzo dobry system korzeniowy zaleca sie stosowanie dużych doniczek. Indoor maroccan hash osiąga około 1 metr wysokości natomiast outdoor oraz w szklarni może osiągnąć wysokość ponad 2 metrów. Haszysz wykonany z tej odmiany posiada egzotyczny smaczek.

 
* Rodzaj rośliny: indoor & outdoor.
* Genotyp: w większości Indica
* Zapach: owocowy
* Smak: owocowy
* Wysokość roślin: niska
* Działanie: Stoned- Indica Body Buzz
* Poziom THC: Mocna 15-20%
* Czas kwitnienia: 7-8 tygodni
* Zbiór (SoG 1m2) : 500g
* Trudność hodowli: Łatwa - Polecana początkującym !
Producent: Dutch Quality Seeds

 

Uprawialem, ale outdoor, jak zastosujesz treningi to powinien sie zmiescic. Mi na dworzu usrosl gdzie do 130cm. Powinienes dac rade :) O zapachu Ci duzo nie moge powiedziec, ale nie bylo zadnego wyczuwalnego z daleka, dopiero jak sie pochylilem nad roslina to czuc bylo lekko, no ale wiadomo ze w domu to co innego. Palenie jest naprawde swietne, tylko nie wiem czy warto ryzykowac z regularnymi do domu. Mi na 3 rosliny wyrosly 2 kobiety, wiec mialem szczescie :) Oglonie to polecam i powodzenia :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zero problemow z plesnia, doszedl szybko, pod koniec sierpnia. Niestety gdy szedlem na ostateczny harvest roslinki zostaly skradzione : / kilka dni wczesniej byla degustacja (wiele ich bylo :D) i moc baaaaaardzo zadowalajaca :D wiec co by bylo pozniej.. Ogolnie zero problemow, bardzo ladnie sie rozrasta i plon tez by byl ladny :) Podlewalem tylko biohumusem na weg i florovitem na flo :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+