Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Konopia a agresja


Gość

Recommended Posts

Ja tu nie widze powodu do dyskusji..jak zapalisz nie ma mowy o agresji..chyba ze Ci wcisneli jakas chemie..a zeby zwalczac takie osiedlowe palenie z dodatkami trzeba po prostu zalegalizowac!..Nie wiem czy nasz rząd ma jakies powody do radosci ze ludzie chodza wkurw.eni bo w tym kraju wszystko wyglada tak jak widly w gnoju..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To chyba było wiadome od zawsze, marihuana uspokaja i to porządnie :D Konopie i agresja.. pf... to wtedy 50% chyba by z tego zrezygnowało :)

Po alkoholu to raczej bójka to normalna sprawa (niestety :wacko: ) ale po marihuanie? to mi sie dupy ruszać nie chce :D tylko wpierdalać coś słodkiego :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Ale pierdolicie, ja znam wielu typów, którzy po paleniu stają się jeszcze bardziej pojebani po paleniu i byliby w stanie opluć starszego pana na środku ulicy.

Nie idealizujmy MJ bo to jest tak samo chore jak cała propaganda przeciw niej, trzeba spojrzeć na to z dystansu i przyznać, że różne środki, MJ też, działają na różnych ludzi inaczej, jeden może być spokojny a drugiemu może odjebać.

Ktoś się ze mną zgodzi?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W takim razie twoi kumple palą jakiś majeran a potem sobie wkręcają, że są zjarani i im odpierdala. Marihuana uspokaja i jest to niepodważalne.

Pewnie, że MJ na ogół uspokaja ale nie każdego. A to, że z czymś się nie spotkałeś nie znaczy, że jest to niemożliwe.

Poza tym oni nie są moimi kumplami, z chamstwem i cwaniactwem nie trzymam, napisałem tylko, że znam takich typów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+