Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Konopia a agresja


Gość

Recommended Posts

Jestem 21 lat w Hiszpanii i musze przyznac ze ludzie tutaj jaraja hasz na potege i grzeja gorzale, ale takich destroierow nie montuja. Nasz Polski charakter powoduje tego typu zachowania, dla tego ja jako w glebi Polak zarzucilem gorzale ,piwko tak ale tylko w lecie .Tak sobie jakos radze niema problemow ani wstydu na nastepny dzien nie mowiac o silnych zawrotach glowy.

Pozdro Paco Polaco Madryt

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ganja i agresja to tak odlegle słowa jak z ziemi na słonce

Ci ktorzy twierdza ze mj powoduje agresje sa albo z policji :pies: lub innych tego typu posrednikow babilonu albo poprostu nie wiedza czym ziola tak naprawde sa dla nas dzieci Jah-Jah a co najwazniejsze sa uprzedzeni "bo ktos kiedys gdzies powiedzial ze to zle i tak ma byc" To najgorsze z mozliwych ludzkich zachowan

Ale nie dajmy sie zwiesc tym bzdurą Jah Bless!!

Keep moving don't stop we going to Zion

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

je**ć ich zdania wg. mnie ten co nie zapalił lub nie miał styczności z gandą nie powinien sie udziełac i pier****c ze to jest złe :ganja: skad moze taka osoba to wiedzieć skoro nie miała stycznosci z tym. :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

skad moze taka osoba to wiedzieć skoro nie miała stycznosci z tym
z czichs osadów i stereotypowych pokomunistycznych norm prawnych :picture:

no to niech sie nie udziela bo sieje większy ferment niz jest tego wart :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+