Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

psychonauta

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

218 profile views
 1. psychonauta

  dziwne przezycia

  Moim skromnym zdaniem nie ma możliwości wystąpienia bad tripa po konopii. Jeśli ktoś twierdzi, że miał to albo nie wie co to jest bad trip, albo palił jakąś maczankę. Max co może stać się po nadużyciu konopii to jak ktoś wyżej napisał helikopter, wymioty itd. Marihuana nie jest przede wszystkim psychodelikiem, żeby na niej w ogóle tripować, więc nie ma więc tutaj mowy o bad tripie. EDIT: Żeby mnie ktoś nie zrozumiał, zbyt mocna bania, która nie jest przyjemna to nie jest po prostu bad trip. Do takowych dochodzi po psychodelikach typu LSD, grzyby, kaktusy, trufle etc lub wszelakiej maści RC.
 2. To szczęście, że pomylili zamówienie, bo jako waporyzator to kompletnie inna liga moim zdaniem . Ja też ogólnie najbardziej lubię 180-185*C, ale czasami w grupie znajomych albo przed snem ustawiam te 200-210*C i różnica jest wyczuwalna, z tym, że smak jest dużo gorszy. I chętnie zaglądnę do przepisów, dzięki za informację .
 3. Jako posiadacz chętnie dodam swoje dwa grosze . Ja miesiąc temu przerzuciłem się z Crafty'ego na Mighty'ego i bardzo polecam każdemu tak samo! Zdecydowanie warto dopłacić, bo crafty ma te problemy z przegrzewaniem i pozwala na znacznie mniej. Żałuję, że tak późno dowiedziałem się o waporyzacji, bo korzyści jest na prawdę masa. Czuje się dużo lżej bez substancji smolistych no i oczywiście gotowanie z ABV . Nic się nie może marnować! A co do autorki tematu, to z ciekawości używałaś może Mighty'ego w bongu poprzez specjalny adapter? Jestem ciekaw jak to się sprawdza i czy warto, bo jak wiadomo na temperaturach powyżej 200C to robi się czasami dość drażniąco na gardło
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+