Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

vapuj.pl

Użytkownik
  • Content Count

    52
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Kontakt

  • Strona WWW
    www.vapuj.pl

Recent Profile Visitors

1,067 profile views
  1. Nowości w naszym sklepie. Dużo akcesoriów do waporyzatorów Pax 2 i Pax 3 https://vapuj.pl/producenci/vaporizer-pax-labs-pax-pax2-pax3.html
  2. Nowość! Susze konopne CBD w większych opakowaniach - 10g https://tiny.cc/cbd-10g
  3. Przenośne tak. Ale uważam że balon taki jak w Arizer Extreme Q czy tam w Volcano dają spokojnie radę :) Jak ktoś chce mocne strzały to tylko balon. Z bonga w sumie też się w domu tylko pali. Ja bym to tak porównał: joint/lufa = wapo przenośny, bongo = wapo stacjonarny (balon). A jak ktoś ogólnie lubi dym, pali papierosy to niech sobie da spokój z jakimkolwiek waporyzatorem :) A druga sprawa często ludzie myślą że waporyzator będzie dawał chmury z suszu jak e-papieros z liquidu, to też błąd. Pomyśl nad waporyzatorem przenośnym z opcją balonu. Tym razem się nie zawiedziesz 😉
  4. W naszej ofercie pojawił się nowy susz konopny CBD Medicohemp https://vapuj.pl/produkty-konopne/susz-konopny-cbd.html
  5. Nowy model przenośny w naszej ofercie - Novae 2 https://vapuj.pl/novae-2-vaporizer-waporyzator-przenosny.html
  6. Nowość :) Flowermate Slick do suszu i koncentratów https://vapuj.pl/flowermate-slick-waporyzator-vaporizer-przenosny.html
  7. Ostania sztuka Arizer Air w super cenie 499 zł Ktoś chętny ? https://vapuj.pl/arizer-air.html
  8. Od teraz waporyzatory przenośne Arizer w jednakowej cenie 799 zł: https://vapuj.pl/producenci/vaporizery-arizer-vaporizer-solo-solo2-air-v-tower-extreme-q.html
  9. Najnowsza wersja już dostępna w naszym sklepie X-Max Starry 3.0 https://vapuj.pl/x-max-starry-3-waporyzator-przenosny.html
  10. Goboof Alfa teraz w super cenie 349 zł https://vapuj.pl/goboof-alfa.html
  11. Wyprzedaż przenośnych modeli Arizer: Arizer Air ----> https://vapuj.pl/arizer-air.html Arizer Solo ----> https://vapuj.pl/arizer-solo.html
  12. Nowość. Vivant Alternate. Dostępny w naszym sklepie w świetnej cenie https://vapuj.pl/vivant-alternate-waporyzator.html
  13. Cyber Monday trwa. -10% na cały asortyment. Promocja trwa do końca dnia https://vapuj.pl/
  14. Mamy dla Was kolejne obniżki cen Fenix Svaty 299zł Boundless CFC 2.0 339zł Focusvape Premium Pro S 469zł Flowermate V5.0 PRO 499zł Arizer Solo 2 849zł ArGo 849zł
  15. Obniżamy ceny na kolejne produkty PAX 2 - 639 zł PAX 3 Basic - 839 zł PAX 3 FULL SET - 1029 zł Boundless CFX - 489 zł
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+