Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

vapuj.pl

User
  • Content Count

    99
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1

Kontakt

  • Strona WWW
    www.vapuj.pl

Recent Profile Visitors

1,554 profile views
  1. Flowermate Uno - konwekcyjny waporyzator do suszu i koncentratów, z wymiennym akumulatorem, teraz w super ceni 459 zł https://vapuj.pl/flowermate-uno-konwekcyjny-waporyzator-vaporizer-przenosny.html
  2. Limitowany model - Volcano Classic Gold Edition, dostępny już także u nas :) https://vapuj.pl/volcano-classic-gold-edition.html
  3. Obniżyliśmy ceny na kilka fajnych modeli waporyzatorów :) Sprawdźcie! Arizer Extreme Q - 539 zł Arizer V-Tower - 439 zł DaVinci MIQRO - 459 zł Boundless Tera - 699 zł Flowermate Uno - 499 zł
  4. Najnowszy model DynaVap - VapCap M 2020 zawitał właśnie w naszym sklepie internetowym :) https://vapuj.pl/dynavap-vapcap-2020-m-vaporizer.html
  5. Kolejne nowości w naszym sklepie internetowym :) Grzałka indukcyjna DynaBox Cube w świetnej cenie 349 zł https://vapuj.pl/dynabox-cube-grzalka-indukcyjna.html Sprawdź także nowsze susze CBD w naszje ofercie: https://vapuj.pl/produkty-konopne/susz-konopny-cbd.html
  6. Kolejne dwa modele w niższej cenie :) Ghost MV1 - 789 zł https://vapuj.pl/ghost-mv1-vaporizer.html Haze Square Pro - 599 zł https://vapuj.pl/haze-square-pro-vaporizer.html
  7. Heja :) Nowe, niższe ceny na najbardziej popularne modele waporyzatorów przenośnych: Pax 2 - 599 zł https://vapuj.pl/pax2-vaporizer-waporyzator-przenosny.html Fenix Pro - 499 zł https://vapuj.pl/fenix-pro-przenosny-waporyzator-konwekcyjny.html DynaVap VapCap M 2019 - 249 zł https://vapuj.pl/dynavap-vapcap-2019-m-vaporizer-waporyzator-przenosny.html DaVinci IQ2 - 1089 zł https://vapuj.pl/davinci-iq2-vaporizer-waporyzator-przenosny.html
  8. Nowości w naszym sklepie :) Grzałka indukcyjna DynaTec do waporyzatorów DynaVap https://vapuj.pl/vapcap-dynatec-apollo-2-grzalka-indukcyjna.html X-Max Ace to nowy model z innowacyjnym opróżnianiem komory https://vapuj.pl/xmax-ace-przenosny-waporyzator.html
  9. Polecamy Volcano Hybrid w super cenie 1999 zł :)https://vapuj.pl/volcano-hybrid-vaporizer-waporyzator-stacjonarny.html
  10. Flowermate Cap właśnie do nas dotarł i jest dostępny od ręki w naszym sklepie internetowym :) https://vapuj.pl/flowermate-cap-waporyzator-vaporizer-przenosny.html
  11. Obniżamy ceny na kultowe modele Arizer :) Arizer Air 2 - 699 zł https://vapuj.pl/vaporizer-arizer-air-2.html Arizer Solo 2 - 649 zł https://vapuj.pl/arizer-solo-2.html ArGo - 749 zł https://vapuj.pl/argo-vaporizer.html
  12. Od dziś w sprzedaży nowy model Davinci IQ2 Dostępny w naszym sklepie internetowym - https://vapuj.pl/davinci-iq2-vaporizer-waporyzator-przenosny.html https://vapuj.pl/blog/davinci-iq2-nowy-ulepszony-waporyzator-przenosny-od-davinci/
  13. DynaVap VapCap M 2019 teraz w obniżonej cenie 259 zł https://vapuj.pl/dynavap-vapcap-2019-m-vaporizer-waporyzator-przenosny.html
  14. DaVinci IQ - teraz w super cenie 869 zł https://vapuj.pl/davinci-iq.html
  15. Specjalna cena na XVAPE Vital. Ten mały waporyzator idealnie nadaje się dla wszystkich początkujących. Teraz w cenie 199 zł https://vapuj.pl/xvape-vital.html Gorąco zachęcamy także do wzięcia udziału w licytacji bonga i tym samym wsparcia na rzecz WOŚP https://allegro.pl/oferta/bongo-szklane-lodowe-rasta-42cm-szlif-18mm-ice-8843792493
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+