Każdy radzi sobie jak umie i szuka najlepszej drogi. Ja czekam za wrześniem kiedy warunki pogodowe będą lepsze i wracam do sezonów. U mnie gdzie mieszkam pogoda jest tragiczna i ciężko mi ogarnąć warunki pod siebie a nie chce wchodzić z klimatyzacją bo za prąd się nie wypłacę 🤣a trawka jest moim hobby w nie sposobem na życie więc muszę się ograniczać bo inaczej żona przestanie tolerować moje pasje 🤣. Jestem ciekaw jak szybkie będą że twoje automaty od Fast Buds.
Ja myślałem nad tymi żeby zrobić podobne na light mix i od ⅔ living soil ale w 14l z tym że od kiełka ale tak jak pisałem nie jestem mistrzem automatów i już nie chciałem już nie potrzebnie komplikować sprawy. I najpierw ogólnie to ja muszę się nauczyć automaty uprawiać 😉😅 Ale widzę że piszę z ogarniętym growerem to czasem coś podpytam. Pozdrawiam 😅 😉
Witam wszystkich !
Czy mogę liczyć na waszą pomoc co z nimi jest ?
Dziewczyny mają 56 dni od wykiełkowania .
Ph którym podlewam to 6,0-6,5
Nawozy canna Terra flo i booster kwitnienia .
Pozdrawiam
Rekomendowane komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.