Witam. Jako że jestem tu nowy chciałbym powitać wszystkich zgromadzonych.
Będzie to moja pierwsza fotorelacja, hodowla trzecia, więc zdaję się na Waszą łaskę profesjonalizmu i dobrych rad.
Krótko o osprzęcie:
Namiot - RoyalRoom C60 60x60x160
LED - 2x GANJA.EU QBGROW-220-65
Wyciąg: EBERG VEXT 100/170 165m3 z regulatorem
Mieszacz: EBERG TIK + 2x Blow jakiś tam (w razie "W")
Nawilżacz powietrza: Philips HU1510/03
Lampy może nie urywają pupy, ale już 2 hodowle na nich za mną, więc dają radę. Będzie możliwość kupna czegoś lepszego to tak zrobię. Na chwilę obecną całą swoją finansową stronę wsadzam w kupno domu.
Dobrze, to teraz odnośnie sprzętu w środku.
Ziemia: (Aldi) Gardenline - Ziemia uniwersalna z nawozem
Donice materiałowe 10L
Donice Plastikowe 8,5L
Nawozy: Plagron Cal-Mag, Plagron Terra Bloom, Plagron Terra Grow, Plagron Green Sensation, Plagron Power Roots
Dziewczyny jak w tytule, póki co 18 dniowa Gorilla Z auto (Fast Buds), czekam na kiełki od Fast Haze Automatic (THC-THC).
To chyba na tyle, resztę powierzam Wam. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.
Zapraszam do dyskusji 🙂
Peace
Też dobry patent ale ja robię herbatki na bazie ziemi od soma's sacred soil i na 10l wody daje do półtorej łyżki melasy bio bez siarki. Ale jak nie masz ziemi super soil to możesz kupić Worms humus i na jego bazie to robić. No bierzesz dwie garści tego Worms humusu i wsypujesz do skarpety żeby po wiadrze się nie rozwaliło i wstawiasz to do napowietrzania bo bez pompy powietrza to ci zgnije. Ja używam pompy akwarystycznej na cztery kamienie i taki zestaw kupisz za około 150-200 zł
Mała aktualka, największa chyba już na wysokość nie urośnie, teraz trochę się pobawię ze strzyżeniem no i zobaczymy, co z tego będzie 🙂
Dostały raz wodę z gnojówką z żywokostu, ale mam nadzieję, że nawóz od kur, który mają w doniczkach, wystarczy im do końca, chociaż podsypać zawsze można 😛
Na drugiej fotce najmłodsze z tych, które już widać że rosną, chyba to były lowres lub quick one- pogubiłem się kompletnie w tym, co wysadziłem 😄
A jakiś przepis na taką herbatkę? Póki co w doniczkach, w których siedzą, mają do dyspozycji nawóz od kur i przepiórek. Obecnie jeszcze dałem im raz gnojówkę z żywokostu 🙂
Dzięki 👊 piękna uprawa organiczna i pod koniec herbatki kompostowe zrobiły robotę i jak podałem pierwszy raz to topy dosłownie wybuchły i jak masz organiczne uprawy to polecam robić im herbatki.pozdro💪👊
Rekomendowane komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.