Tu chyba nie idzie napisać czegokolwiek poza pochwałami.
Błyskawiczna wysyłka, zawsze są gratisy, które w zależności od wartości zamówienia (mam na myśli darmowe pestki) idzie dogadać tak, żeby się nie powtarzały, a i przydatne gadżety się trafiają - chociaż czekam, aż w końcu czapeczka albo kapelusik mi się trafi 😄
Kilka małych zamówień robiłem, wszystko co do tej pory posadziłem, wzeszło bez problemów.
Nie wiem, jak to możliwe, że idzie tak prowadzić sklep, ale cieszy mnie to, że na nich trafiłem 🙂
Rekomendowane komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.