Skocz do zawartości
nasiona marihuany

seedbay

Purple Afghan Kush (Nasiona Dinafem): Raport z Palenia skunk-mad'a


Macky

Recommended Posts

 

Cytat

 

W ciągu ostatniej dekady przetestowałem wiele różnych odmian konopi i myślałem, że widziałem już wszystko! Potem dostałem do przetestowania Purple Afghan Kush, który jest jednym z nowych szczepów Dinafem na 2015 i muszę powiedzieć, że jest to prawdziwy skarb. Jest to jeden z najbardziej fotogenicznych szczepów, z jakim kiedykolwiek się zetknąłem, całkowicie pokryty kryształami z pięknymi kolorami bujnej lawendy i wibrującego fioletu. Szczep ma typową strukturę Kush, bardzo twarde i zwarte topy pokryte błyszczącymi włoskami, o niesamowitym zapachu dojrzewających słodkich jabłek.

Teraz moja ulubiona część, test palenia.
 
Do testowania palenia lubimy wypróbować szczep na jak najwięcej różnych sposobów. W ten sposób możemy zapewnić najlepszy możliwy raport.
 
W przypadku Purple Afghan Kush, przeprowadziliśmy test dymu / pary przy pomocy bonga, parownika oraz jointa. Smak jest bardzo ciężko zaszufladkować, moim zdaniem miał posmak słodkich jabłek, natomiast moja żona twierdziła, że jest bardziej ananasowy. Z pewnością ma charakterystyczne zabarwienie kush, z lekko pikantnym/ ziemistym posmakiem.
 
 
Dym ładnie rozchodzi się w płucach, więc nie jest zbyt mocny w gardle. Jeśli będziesz używał go ze względów medycznych okazało się, że najlepsze wyniki daje użycie parownika, a parownik zapewnia najwięcej smaku. Działanie jest bardzo szybkie, doskonale nadaje się więc do leczenia bólu lub jakichkolwiek innych dolegliwości, gdzie potrzebne są natychmiastowe rezultaty. Moim zdaniem szczep ten ma silny wpływ kush indika!
 
Paliliśmy jedynie ten szczep przez tydzień, aby zapewnić naprawdę dobry raport i byliśmy pod wrażeniem, jak wszechstronna jest to odmiana. Większość ciężkich odmian indiki kładzie mnie do łóżka, natomiast Purple Afghan Kush daje bardziej motywacyjne uczucia, w połączeniu z bardzo ładnym mózgowym działaniem. Nie zrozumcie mnie źle, ten szczep jest bardzo silny i może naprawdę położyć na płasko jeśli wypaliło się sporo, jednak palony z umiarem działał wspaniale jako całodzienny materiał do palenia, który jednak może znokautować, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 
Ogólnie rzecz biorąc nie mogłem prosić o więcej od jednego szczepu i czuję się bardzo zaszczycony, że miałem okazję przetestować ten nowy szczep Dinafem. Jeśli szukasz odmiany, która mocno pachnie i smakuje, a także ma silne działanie, nie pomylisz się wybierając ten szczep. A jest to też piękna i fotogeniczna roślina do hodowli.
 
Gratulacje dla zespołu Dinafem, stworzyliście prawdziwy klejnot. Dziękuję. 10/10.

 

 
 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+