Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Głosowanie nad ustawą o marihuanie medycznej już w tym tygodniu


weeed

Recommended Posts

Sytuacja w ktorej emocje biora gore nad zdrowym rozsadkiem :Facepalm:  sadzac po wypowiedziach Scooby-Doo ,raczej nie jest on zbyt dojrzalym osobnikiem,skoro zyczy innym osobom zle. ZNAM OSOBY KTORE SPRZEDALY CALY SWOJ MAJTEK,WYJECHALY ZA GRANICE ZEBY ZAPIERDALAC NA LECZENIE SWOICH BLISKICH-KILKU UDALO SIE,INNI POLEGLI,ALE PROBOWALI.BIADOLIC KAZDY POTRAFI.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu ,ze jestes niestabilnym psychicznie czlowiekiem. Przykro mi z powodu choroby ,ale nigdzie nie nazwalem Cie idiota a nic takiego. Niestety niekotrzy nie sa w stanie prowadzic rozmowy bez bluzgania i ublizania innym.Jestes idealnym przykladem dlaczego marihuana nie powinna byc legalna w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przynajmniej nikogo nie obrazam i nie zmuszam do popierania swoich przekonan.  Tu masz racje nie obchodzi mnie to sie stania z Toba/Twoimi bliskimi.Wyznaje zasade ,ze trzeba pomagac swojej rodzinie,bliskim.Reszta niech sobie sama radzi."Zycie to nie bajka,nie glaszcze Cie po jajkach"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+