Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Głosowanie nad ustawą o marihuanie medycznej już w tym tygodniu


weeed

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

A czy ktoś myślał , że będzie inaczej ? Cytat: ".....wszystkie kluby są za , prawie wszystkie przeczytały ustawę...."

Śmiech na sali. I tak PIS wyruchał Kukiza 15 - partię która we wszystkich głosowaniach do tej pory głosowała tak samo jak PIS   :Facepalm:

 

Szkoda tylko ludzi , którzy faktycznie w to uwierzyli.....a w szczególności ludzi chorych.

Za to mamy świetną ustawę medialną , inwigilującą , o Trybunale , etc - tu nie potrzeba było czekać na "głos Uni".....daj sobie spokój Panie Lerła Merlę , ja nie uwierzę w nic co ten człowiek powie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Zacznijcie sie zajmowac konkretami.Niektorzy stawiaja sobie za cel zycia legalizacje marihuany.Nie macie wazniejszych spraw na glowie?

 

Chłopie o jakich konkretach prawisz?

 

Skoro jesteś na tym forum nie od wczoraj to za chu.j nie rozumiem takiej wypowiedzi. :gun:

 

Twierdzisz ,że niektórzy stawiają MJ jako cel życia? Pomyślałeś o tym ,że być może właśnie dla tych niektórych to może być właśnie przedłużenie życia bo tylko MJ może ich wyleczyć z różnych chorób?

 

Sorry stary ale za takie teksty powinieneś polecieć z tego forum z dużym kopem w 4 litery.

 

Widać guzik wiesz o osobach przebywających na tym forum!!

 

To forum a przede wszystkim ludzie je tworzący to skarbnica wiedzy nie tylko o uprawie MJ a o wszelakich aspektach życia codziennego .Jeżeli nie potrafisz się zasymilować z tutejszymi użytkownikami i z góry traktujesz wszystkich tu obecnych jako upaloną gimbazę, która ma tylko MJ w głowie to zmień otoczenie skoro owe Tobie przeszkadza. 

 

Nie cierpię hipokryzji i fałszu a od Ciebie bije tym na kilometr (może mundurowym jesteś ?) :police:

 

Osobiście życzę Tobie wiele sukcesów w życiu a przede wszystkim życzę Tobie abyś nigdy nie musiał znaleźć się w sytuacji kiedy to właśnie MJ może okazać się dla Ciebie ostatnią deską ratunku w ciężkiej chorobie.

Jeśli poczułeś się urażony moją wypowiedzią to wiedz ,że na pewno Cię za nią nie przeproszę.

 

Pozdrawiam Wszystkich Trawkowiczów :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ebać konfidentów i policyjne parówy - co się dziej z tymi ludźmi odkąd wygrał PiS - wszędzie głoszą swoją propagandę ! Lepiej załóż konto na forum o tematyce aborcyjnej - ostatnio temat na wokandzie - marihuana chwilowo nie jest na "topie" pisowskich pogadanek więc kompletnie się nie wstrzeliłeś z tematem.

 

@UndeR - to prowokacja daj spokój z tym januszem ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Forum jest od wyrazania swoich opinii,czyz nie? Zostalem zjechany,chociaz nikogo nie obrazilem. Kto Wam broni sadzic na nielegalu ,robic sobie lekarstwa i tym podobne rzeczy. Strasznie nerwowi jestescie :Facepalm:  Ja zawsze bylem,jestem i bede przeciw legalizacji. Kto chce palic,niech pali. Ale ja nie godze sie na to ,zeby marihuana byla legalna,w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To spierd.alaj z tego forum. Wypaczony znawco jabłek - walni sete , przepal papierosem i zamelduj się u Ziobry ! Ban dla dzbana - przepraszam Wszystkich normalnych użytkowników forum , ale czegoś takiego nie zniose.
Nie boję się tego powiedzieć , ale to przez takich DEBILI roślina która nigdy nie powinna być nielegalna właśnie taką jest. Tacy ignoranci mają w du.pie życie i zdrowie chorych - czasem śmiertelnie chorych ludzi gdzie jedyną deską ratunku są KONOPIE.

Nie powinienem tego pisać i być może tego pożałuje , ale chcę żebyś kiedyś doświadczył na własnej ignoranckiej du.pie jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+