Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Parę pytań odnośnie pierwszej uprawy


jan10001

Recommended Posts

Witam forumowiczów. Jako, że jestem nowy na forum proszę o wyrozumiałość. Jestem początkującym w uprawie, bo w tamtym roku nie wyszło czasowo.

 

1. Jaką odmianę automatyczną kupić? Myślałem o ak472 z thc thc.

2. Jaka ziemia do tej konkretnej odmiany którą mi polecicie będzie dobra? Ta z biedronki 20l będzie dobra? Patrzyłem na ph i niby dobre.

3. Czy jak wykopię dół, obetnę górę od worka z ziemią wsadzę do ziemi, będzie dobrze? Bo słyszałem, że gdzieś jeszcze jakieś dziurki się robi.

4. Kiedy kiełkować tą konkretną odmianę i za jaki czas przesadzić ją na spota?

5. Jakie nawozy do tej odmiany, oraz jak, kiedy i w jakiej ilości je aplikować?

6. Co jaki czas podlewać planta?

7. No i kiedy zacząć kiełkować, aby na wakacje palenie było?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi. :indiana:  :indiana:  :indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Dobra fajna odmiana moze byc :D

2. Moze byc ale cudow sie nie spodziewaj lepiej kup jakas lepsza w ogrodniczym .

3. Jak masz opcje zrobic bez workow to zrob bez bo bedziesz musial sporo podlewac ciezko bedzie zrobic flusha ( płukanie korzeni ktore poprawi smak suszu. Otwory trzeba porobic bo naddatek wody bedzie gromadzil sie na dni i korzenie beda gnić.

4. Najlepiej kielkowac automaty od maja do polowy czerwca gdy dzien jest najdluzszy i rosliny moga dac z siebie sto pro . Wiec wykielkuj ją w pierwszym tygodniu maja i potrzymaj na parapecie przez okolo 5 dni i na outa .

5. Podstawowe nawozy to biohumus i gnojowka z pokrzywna weg i burza kwiatow na flo .

6. Jak bedzie mial sucho i w zaleznosci od pogody .

:D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

biedronkowa - syf wykopany spod budowy owej biedronki, sprawdź skład, będzie nawet piach. Przeliczając: za 50L biedronkowej wychodzi 10zł, dodając nie potrzebny mityczny biohumus 8zł daje Ci koszt 18zł i masz gówniane podłoże które da Ci marny wynik i sporo problemów.

 

Tu masz tańszą PLAGRON LIGHTMIX 50L niestety nadal droższa o 16zł, ale masz dobre podłoże, w przyszłym miesiącu nie kupisz grama z ulicy a kupisz sobie zestaw nawozów BIOBIZZ TRY-PACK OUTDOOR ZESTAW BOOSTERÓW I NAWOZÓW 3x250ML i będzie fajna uprawa a nie babranie się... 

 

 

Chcesz tanią a dobrą glebę ? Znajdź ją ! Szukaj czarnoziemu spod pokrzyw, naturalnie już nawieziona, więc koszty podłoża znikają a dokupujesz tylko nawozy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+