Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Łodyga - problem


huehue002

Recommended Posts

Siema :D 
Mam problem(chyba) ponieważ  mam wrażenie że łodyga  jest za chuda i nie wytrzyma swojego ciężaru zdjęcie powinno wyjaśnić.

 

jest to mój "pierwszy raz" więc nie bardzo wiem jak to ma wyglądać i po prostu trochę się martwię ;) że się załamie pod sobą.

 

 

Uprawa amatorska bez wiatraczków specjalnego boksu itd. Jedyna co posiada to oświetlenie 12/12 taką żarówką:

6324559200_1349173723.jpg

 

Temperatura ~25 stopni cały czas

 

@edit nasionko to: AUTO CRITICAL BLACK DIAMONDS SEEDS

 

post-42504-0-27494600-1426682472_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hej. czyli podsyp ja ziemia juz teraz po same brzegi donicy i daj jej dobre swiatlo( barwa 6500) najlepiej na ta faze. a wiatrak teraz by ja polamal... wystarczy jej maly zefirek... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki bardzo za pomoc donomen i nie zhejcenie amatora na starcie :) a lampkę zmienię jak najszybciej, czyli to światło może wpływać na wzrost tylko łodygi czy po prostu zmienić bo g*wno daje xd ?

@edit takie coś czy nie bardzo to miałeś na myśli?

http://allegro.pl/philips-genie-11w-6500k-10000h-odpowiednik-50w-e14-i5170787419.html

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

lodyga sie wyciagnela bo szukala swiatla, nie znam parametrow twojej zarowki ale chyba sie nie sprawdza. i zrob jakis odblysk i jakis box bo swiatlo musi sie odbijac a ty je tracisz. z fartem przy pierwszej zabawie... 

pamietaj ze wszyscy uczymy sie na bledach i ze kazdy kiedys zaczynal... :D  :D  :D  :big-joint:

 

edit; popatrz na growlogi, tam chlopaki potrafia dobrac zarowki. ja lece od poczatku na hps wiec za bardzo nie wiem jak przeliczac ich realna moc... mam nadzieje ze ktos ci lepiej pomoze  :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zrób sobie naprawde jakis box sprobuj nawet w jakas stara obudowe od PC-eta , jakąś szafke np. 30x30 x 70 wysoka i zarówki energooszczędne daj 4-6 szt jak najwiecej wat zeby mialy o barwie 2700k i swiec caly czas 18 dnia 6 nocy 18/6, nawozy kup jakies z marketu na kwitnienie icos tam powinienes uchowac, jak na poczatek zbiezesz z 5g to i tak bedziesz zadowolony a smak i jakosc z niczym z ulicy nie porównywalna. Joł

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+