Osiemo Opublikowano 27 Marca 2011 Opublikowano 27 Marca 2011 Rosliny maja 8 dni. Poczatkowo nie bylo z nimi problemu, procz wyciagania sie. Rosliny zdaja mi sie mocno wyblakle. Na koncowkach jjednej z nich tworza sie bialo-zolte plamy. Box: HPS 100w, temp. 24st., 3 wiatraki( wyciagajacy, wdmuchujacy, mieszajacy-wieje lekko na roslinki). Roslinki nienawozone zadnymi nawozami. Mysle ze moze to byc poczatek niedoboru Azotu. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje ;D
rud3 Opublikowano 27 Marca 2011 Opublikowano 27 Marca 2011 Kiepska ziemia, zbita i zbyt mokra, mogą być przelane. Sprawdź pH bo to najczęstszy problem.
Damian0991 Opublikowano 27 Marca 2011 Opublikowano 27 Marca 2011 przelane są napewno.. i to jest chyba ten problem
Osiemo Opublikowano 27 Marca 2011 Autor Opublikowano 27 Marca 2011 Moim zdaniem duzo wody nie bylo tam lane. Ale jednak je troche przesusze, mam nadzieje ze pomoze.
Hory Opublikowano 27 Marca 2011 Opublikowano 27 Marca 2011 Nie sa przelane maja niedobor azotu i od czegos je powykrecalo ale nie wiem od czego byc moze ph. Czesto podlewasz?
Osiemo Opublikowano 27 Marca 2011 Autor Opublikowano 27 Marca 2011 Co 2-3 dni, srednio obficie. Dodalem w podstawki wode z nawozem na weg w malym stezeniu. Moze sie poprawi
lampa Opublikowano 27 Marca 2011 Opublikowano 27 Marca 2011 Nie sa przelane maja niedobor azotu i od czegos je powykrecalo ale nie wiem od czego byc moze ph. Czesto podlewasz? srotu nie azotu. jakim cudem niby w tak małej roslinie zobaczyłeś niedobór azotu? Ja stawiam na PH i przelanie.
Osiemo Opublikowano 29 Marca 2011 Autor Opublikowano 29 Marca 2011 Jednej sie poprawilo, ale druga zatrzymala sie w rozwoju. Ocencie fotki. Jezeli to wina ph to przez Ph zasadowe czy kwasne?
lampa Opublikowano 29 Marca 2011 Opublikowano 29 Marca 2011 patrząc na twoje pytanie, ośmielam się twierdzić, że nie posiadasz phmetru? to go kup. Wystarczy taki z akwarystycznego, koszt 15zł znając polskie wodociągi masz mocno zasadowa wode. ale dla pewności wex i to sprawdź.
Osiemo Opublikowano 10 Kwietnia 2011 Autor Opublikowano 10 Kwietnia 2011 Herijuana.Jak widac troche podrosla, ale dalej sa klopoty. Te dolne liscie usychaja bo juz niemialaby z nich pozytku i je odrzuca? Czy to jakis niedobor? Podlewana woda o ph 6.5 max 7.
Recommended Posts