Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Oczy po grzybach


Gość Tejot

Recommended Posts

na oczy po grzybach mam sprawdzony patent grzybie cała noc rano jak wracam do domu opierdalam 2 mitsubishi nad ranem i jak juz puszczaja to wracam do domu oczy robia sie dosyc normalne bo jak wiadomo w normalnym swietle oczy po pixach sa jak szpilki a po grzybach po prostu troszeczke widac teczówke ale gdy zgasnie swiatło .... :shock::shock::shock: hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na oczy po grzybach mam sprawdzony patent grzybie cała noc rano jak wracam do domu opierdalam 2 mitsubishi nad ranem i jak juz puszczaja to wracam do domu oczy robia sie dosyc normalne bo jak wiadomo w normalnym swietle oczy po pixach sa jak szpilki a po grzybach po prostu troszeczke widac teczówke ale gdy zgasnie swiatło .... :shock: :shock: :shock:
szpilki w oczach to masz po helu a po dropsach to masz źrenice jak 5 zeta
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość sasquatch1988

Z kwasem uwaga na br-dragonFLY. Ostatanio zdaża się, że jest na listku zamiast LSD :). Bardzo mocny, trwający do 30 godzin trip. Na pierwszy raz zdecydowanie za mocno.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...

Komu pier*** mózg temu pier***, wielu mogą pomóc. Nie miałem powodów żeby ukrywać przed kimś że jestem nagrzybiony, ale dawniej jak się feciło to wystarczyło dobrze naświetlić oczy np. swiatełkiem z zapalniczki i na ok 2 minuty oczy wracały do normalności, mama nie zauważyła. :) Może przy grzybach by też zadziałało?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na grzyby to albo soczewki albo przeczekac.. choc oczy nieraz lubia platac figle i 5godzin sa ogromne :wink: W normalnym swietle to i tak sa duze i nie ma bata zeby ktos nie zauwazyl.. poza tym wasze zachowanie was zdradzi :D W sklepie to myslalem ze wszystko sie powieksza i zmniejsza, a kazdy produkt jest caly obklejony napisem "promocja". Nie mowiac o naszych gadkach do kasjerek "ile sie.. no jak sie robi? (mialo byc ile kosztuje) :D:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wiesz ... W tym roku jadłem . Ubierałem kurtkę na przedpokoju u Zioma i spojrzałem w lustro ,ale za h.... nie mogłem skupic wzroku na swojch oczach bo skóra zmieniała kolor i fakture :)

w sumie to pytanie dziwne jest troche ... pytasz jakie sa oczy po grzybach ... jedz w takim miejscy gdzie nikt nieproszony Cie nie zobaczy :)

Oczy jak koledzy wyzej powiedzieli ..zalezy od światła .. a od siebie dodam że są przeszklone i rozbiegane .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+