Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ostatnia dekada waszego życia


Gość travis125

Recommended Posts

ha... taki poscik to jest ciekawostka ... BUCHHH za dobry pomysl

No ale zeby nie zasmiecac ... ta dekada tak jak i poprzednia to wzmozona edukacja ... ciagly glod wiedzy... Ale najwazniejsze ze spelnilem swoje zalozenia co do tego "co chce osiagnac" - zawodowao i w zyciu prywatnym ...ale nie spoczywam na "laurach"...zapier....m dalej    Lubie zabawe w BOGA i poniekad JAH docenil moje wysilki i pozwolil mi kroczyc jego droga... Wciaz jestem wierny swoim idealom i z usmiecham moge spogladac w lustro... Ciesze sie kazdym dniem i doceniam jakim darem jest po prostu "życie"... Moi przyjaciele sa wciaz moimi przyjaciolmi - a ich grono sie powiekszylo... Jednym zdaniem podsumowujac - pot,wyrzeczenia,edukacja,praca i duzo szczescia dzieki ktoremu odnalazlem swoje miejsce na swiecie...

A jak Jah pozwoli to za dziesiec lat znowu wpisze sie w tym temacie i mam nadzieje ze bedzie prof. przed nazwiskiem ...

 I tego zycze kazdemu - aby osiagnal to co zaplanowal na kolejna dekade...

BLESS JAH


 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Problemy ze zdrowiem, rok w plecy(brak promocji do 3 klasy liceum),brak maniurki,
szybkie życie tu buch tam flaszeczka, powoli to wszystko ogarniam i zaczynam wkraczać
w dorosłe życie, start mam przeciętny ale zawsze za ciosem i nadzieją w sercu,
dziś mam wakacje i zastanawiam sie nad nową szkołą w ktorej już nie będe się opierdalać
i szkończe wraz z maturą, pożniej studia tak myśle, wczesniej jakies spontaniczne
wypady z ziomkami w nieznane tereny to wszystko w planach, a co za mną?
różne dramaty, zawód miłosny i tysiące melanży

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+