Może na emeryturę doczekam 🙂 beton straszny na wiejskiej ale co się dziwić jak twardy elektorat cały czas uważa że „od lufki do makówki” i że dilerzy rozdają działki pod szkołami. Dzięki wprowadzeniu medycznej marihuany odrobinę świadomość społeczna się zwiększyła ale i tak to jest kropla w morzu liberalizacji i depenalizacji posiadania.
pytam kuzyna to jak to u nic jest ?
mówi że do końca też nikt nie wie.
można mieć te 3 rośliny ale w domu 50g
a jak widzimy i dobrze wiemy, można wiele więcej zdjąć nawet z jednego krzaka.
tu chodzi o to, że żaden sąsiad go nie podpierdolił. Przychodzi i patrzyli z ciekawością. Dzielnicowy też się nie pojawił.
I doszedł do wniosku, że dopóki się nie handluje i nie ma wokół tego jakiegoś przypałowego ruchu - nikt nikomu nic nie zrobi. A u nas za coś takiego z marszu na 3 miesiące areszt i nawalone w papierach.
lecz bądźmy dobrej myśli że może kiedyś sobie będziemy na legalu tak jak Czesi robić zawody kto lepiej przygotuje ganje.
na graniach z Czechami kontrole są mocno zagęszczone - mnie osobiście dwa razy w tym roku zatrzymali z czego raz z psem…
więc jak to na Polaków przystało - musimy być zawsze czujni, zawsze na oriencie
✌️😶🌫️💨🕊️
Roślinki bez kitu ładnie wyglądają i małe interwały mają między piętrami więc będą ładnie maczugi. Pytanko mam jeżeli chodzi o klime. Ma wyciąg poprowadzony przez okno? Jak to się ma do spadku temperatury? Teraz chłodniej jest na dworze.
Ładnie wyglądają 🙂 Przy tak niskim treningu pamiętaj o dobrej wentylacji i wymianie powietrza. Od ziemi bije dużo wilgoci w szczególności po podlaniu. Buch z tobą 🙂
Teraz mam 23,5 st ale jak włączę jeszcze dwie żarówki to może podskoczy między 24,5-25.. max..
Jak będzie za wysoko to delikatnie usuwam ciepło 🙂
Natura 2000 🤭🤣🤣