Lampa marshydro 600. Box 40x40/180 doniczka 80l. 3 nawozy od Blooma. Podlewane kiedy trzeba. 6ph światło 18/6 i dziewczyny mają 2msc. Widzę że skupiły się na topach i puchną ale nie pierwsza uprawa i zawsze jakby brakowało czegoś aby napuchły jak trzeba, chciałbym tego unikać. To co widać to tydzień odkąd preflowery zaczęły kreować topy, chce im zapewnić dostatek . Tak wiem że liście przypalone ale miała mieć do 120cm a ma 140 i co drugi dzień odsuwam lampę bo pnie się skubana coraz wyżej. Jakieś tipy co by coś z tego było ?
Jak dla mnie zawsze zaufany sklep z pechami. Mają najlepsze odmiany outdoor, zawsze zdążają zakwitnąć do końca. W tym roku już zamówienie poleciało. Oby teraz pogoda się ociepliła.
Rekomendowane komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.