Skocz do zawartości
oferta nasion marihuany i konopi 1 plus 1

growshop grower.com.pl

EndriuBp

Użytkownik
  • Postów

    206
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez EndriuBp

  1. Tajemnica firmowa 😉 spectrometry będzie mierzył zawartość THC w 0.2g suszu max. Duże być nie musi, taki box 8*8*10, lub 10*10*10. Na światło zaś już inny, ale tu celujemy w 95% dokładności wg producenta. Odpalam lapka i programuje wyświetlacze 😉 Będzie aplikacja sterująca, update I gwarancja 😉
  2. Zdjęcie tego stojącego ET wygrywa ! Wygląda jak robót z 80' Lat ! 😄 niech chmura będzie z nami !
  3. Ciężko stwierdzić dla mnie ! Serio. Ja to zacząłem stosować na pierwszej "prawdziwej" uprawie. Czyli wszystkie błędy jak w pralce 😉 Ocenie projekt i samą ciemnię jak zbuduje miernik THC, wtedy z nowej uprawy 3 do ciemni 2 bez i testy. W ciemni najlepiej 16-18° i 55% z marginesem 5% w górę i dół . To prowokuje masową ochronę i terpeny z żywicą. Ja 2 ostatnie z ciemni to czuję do dziś nawet aromat. To ostatni stres dla rośliny przed samą gilotyną!
  4. Skoro automaty same decydują kiedy brać światło, to więcej ciemni w cyklu kwitnienia chuja da. Fotosyntezy nie oszukasz. Ale ciemnia całkowita na 40-60h max już oszukuje klimat i cały ekosystem! Ja na swojej sezonowej zastosuje też ciemnię na koniec. Automaty się najlepiej rozwijają, jak mają nawet 24/7 lampę Red I blue spec 😉 tak mi się wydaje, ale dużo nauki naraz mi się miesza.
  5. Jak to mówią fachowcy ?! Nie popełnia błędów ten, co nie robi kurwa nic 😄 Ale masz kolejny experyment 😉
  6. PHOENIX (SCROG) - KRÓLOWA MATKA 🌳👑 Tu jest stabilnie i... POTĘŻNIE. Wjechała nowa lampa: Mars Hydro SP3000 (300W). Moc: 100% (odkręcona na maksa). Wysokość: ok. 40 cm nad szczytami. Efekt: Roślina oszalała. Liście sterczą w górę ("modlą się"), a topy zaczynają się łączyć w wielkie kolumny. Zero wyciągania, sama gęstość. Siatka wypełniona po brzegi. Dieta (Zupa Szefa): Leci mocne karmienie, żeby obsłużyć to światło: Bio-Bloom: 4ml/L Top-Max: 4ml/L Cannaboom More Grams: 2ml/L (Robimy beton!) Opcjonalnie: Rokzbastic dla podbicia PK. Wilgotność trzymana w ryzach (ok. 50-55%), w nocy walka z oknem i grzejnikiem, żeby nie złapać pleśni przy takiej gęstwinie. Jak widać na zdjęciach , nudzi mi się już na chorobowym. Lampa przyszła, ale aby wyrzucić zasilacz na zewnątrz, trzeba było jebać gwarancję w pizdu:Do cięcie i łączenie kabli, a co mi tam, elektronik ja . Jakby ktoś szukał kreatywnych pomysłów, jak na przykład wykorzystać suszarkę, pralkę, czy tam piekarnik, pisać śmiało 🤣🤣 A tam jeszcze 5 LSD na lekcje przetrwania i wzrostu wpadły, lekcja trwała 3h 😉 z Blantem
  7. Zwykle zioło już mało klepie, trzeba testować z dodatkami grzybów ! 🤣🤣 Nie no szkoda tracić taką perełkę.
  8. Przy Automatach stosuje ostatnio 40-50h ciemni przed samą ścinką. A ja dałem na 13/11 zamiast 11/13 buahahaha 😄 później poprawie ten błąd, ale luz ona ma jeszcze 4-5 tyg do całkowitej ciemni. Haha jak zwykle ja na odwrót wszystko robię.
  9. UPDATE: OPERACJA "LUNG ROOM" | 2 NAMIOTY W 1 | SURVIVAL I RATUNEK 💧 TREŚĆ: Siemanko Załoga! 👋 Krótka, ale treściwa aktualizacja, bo działo się sporo. Zrobiliśmy małą rewolucję w setupie i mieliśmy chwilę grozy, ale sytuacja opanowana. Lecimy z konkretami. 🏗️ PRZEMEBLOWANIE (Lung Room): Połączyliśmy siły. Namioty zostały przestawione do jednego pomieszczenia ("Lung Room"), żeby łatwiej zarządzać klimatem. Światło: Wszystkie lampy przestawione na cykl 18/6. Moc: Wisi tam teraz łącznie ok. 330W potencjału. Główna lampa (nadal 200W) skręcona na 50%, mniejsze panele (Fecida/SPlant) lecą na 100%. Cyrkulacja: Walczymy z martwymi strefami. Planuję modyfikację wylotu, żeby dociągnąć świeże powietrze do "piątego elementu" w rogu. 💧 RAPORT PODLEWANIA (Nadrabiamy zaległości): Trochę przeschły, bo w nowym ustawieniu (większa wentylacja) piły szybciej niż zakładałem. PONIEDZIAŁEK (02.12.2025): Dostały po 500 ml na głowę. Menu: Woda + BioBizz Root-Juice & Bio-Heaven. SOBOTA (06.12.2025) – AKCJA RATUNKOWA: Po 4 dniach suszy i stresie związanym z przeprowadzką, panny mocno oklapły (zwiędły). Reakcja: Szybki wjazd z wodą. Poszło solidne 600 ml na doniczkę. Efekt: Po nocy wstały na baczność. Turgor wrócił, liście celują w górę. Żyją! 📊 STATUS OBECNY: Klimat: ~21°C / 73% RH (tył namiotu), przód nieco suchszy (57%). Będę to wyrównywał mieszakami. Kondycja: Poza chwilowym fochem z braku wody, idą zdrowo. Zaczynają budować kolejne piętra. Poniżej wrzucam fotorelację z ostatnich kilku dni – od "smutnych" do "wesołych". 👇 Pzdr, Endriu & Asystentka 👩‍🔬 Gemini 1-0 GPT 🤣
  10. Mam sponsora w postaci reparacji wojennych, za moich bliskich. Allianz opłaca ten projekt w 100% , choć samo nie wiedzą, że tworzą innowacje i rewolucje w świecie growera, bądź i growerki 😉 ścinamy kiedy miernik pokazuje z precyzją 2% THC max ! Jedno wiem na 100% , że to będzie działać. Nie wiem, czy w tym roku, czy w styczniu 😉 kalibracja i pisanie samego kodu to nie ściąga na matmie !
  11. Siemanko Załoga! 👋 Od dłuższego czasu siedzę w temacie i wkurza mnie jedna rzecz. Dlaczego profesjonalny sprzęt pomiarowy dla nas – growerów – kosztuje tyle, co używane auto? Mowa o zabawkach typu Purpl Pro czy profesjonalne mierniki PAR od Apogee. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce (dosłownie w jedną, bo drugą mam chwilowo niesprawną – więc ergonomia to priorytet! 😉). 🔬 O CO CHODZI? Buduję od podstaw własne urządzenie: Spektrometr THC/CBD oraz Miernik Światła (PPFD/Spectrum) w jednym ekosystemie. Nie jest to zabawka na Arduino z czujnikiem światła za 5 zł. To projekt inżynierski oparty na: Zaawansowanej optyce wielokanałowej (zakresy UV, VIS, NIR). Autorskich algorytmach kalibracyjnych (Urządzenie "uczy się" na wzorcach Medycznej Marihuany z apteki oraz topowych lampach LED). Technologii Chmurowej – każdy pomiar jest analizowany przez nasz serwer dla maksymalnej dokładności. 🎯 CEL: Zbudować sprzęt, który: Zmierzy % THC z dokładnością laboratoryjną (celujemy w błąd pomiarowy max 1.5-2%). Zmierzy realne PPFD (nie luxy!), żeby idealnie ustawić lampy. Będzie kosztował ułamek ceny zachodniej konkurencji. Będzie idiotoodporny – wkładasz próbkę, klikasz jeden guzik, masz wynik. 🔒 TECHNOLOGIA: Sercem urządzenia jest nasza autorska elektronika i "Dark Chamber" (Ciemnia Optyczna), która eliminuje błędy pomiarowe. Całość zamknięta w pancernej obudowie zaprojektowanej pod obsługę jedną ręką. Wrzucam render finalnego designu, do którego dążymy (prototypy już "mielą" dane). Nie szukam inwestorów. Ten produkt sam się sprzeda, jeśli zadbam o detale osobiście ! Obserwujcie temat. Będę wrzucał update'y z pola walki, ale bez zdradzania naszych sekretów firmowych. 😎 Fotki oczywiście generowane przez AI, ale podobnie będą wyglądać drukowane 3D (tak jest, mam sponsora na sprzęt, jest to Allianz!!! ) . Wyświetlacze dotykowe, możliwość aktualizacji i kalibracji po podłączeniu do kompa, łączy się z serwerami w chmurze, gdzie ja cały czas udoskonalał kod.
  12. TYDZIEŃ 1 | KOPUŁY OFF & KOREKTA WYSOKOŚCI | LSD AUTO 🛡️ TREŚĆ: Siemanko! 👋 Mała aktualizacja z sobotniego poranka. Sytuacja w namiocie stabilna, panny oficjalnie zakończyły okres inkubacji i zaczynają dorosłe życie. 📅 DZIEŃ 7 (od przesadzenia do docelowych) 🌬️ WARUNKI & KLIMAT: Operacja "Hartowanie" zakończona sukcesem. Kopuły (Butelki): Zdjęte całkowicie ok. 2 dni temu (Czwartek/Piątek). Siewki zareagowały wzorowo – żadna nie klapnęła, liście "modlą się" do światła (V-shape). Parametry: Celujemy teraz w 24-25°C i 70-75% RH. Pełna kontrola klimatu, żeby przyspieszyć metabolizm pod LED-ami. 💧 PODLEWANIE (Ostatnia akcja): Kiedy: Czwartek wieczór (29.11). Ściągnięcie inkubatorów 27.11. Menu: Woda + BioBizz Root-Juice & Bio-Heaven. Ilość: Poszło dość odważnie – 400 ml na głowę. Podlane szerokim pierścieniem, z dala od łodygi, żeby zmusić korzenie do ekspansji. Status gleby: Nadal wilgotna, donice ciężkie. Konewka ma wolne co najmniej do początku przyszłego tygodnia. 🛠️ PRACE PIELĘGNACYJNE (Dziś - 30.11): Zauważyłem lekki stretch (wyciąganie się łodyg), więc rano wjechała dosypka ziemi. Za 2 tyg zrobię podsypkę z gleby kokosowej. Przeciwdziałanie wilgoci i pleśni . Dzięki temu rośliny stoją stabilnie, a zakopana łodyga wkrótce puści dodatkowe korzenie. Lecimy dalej, na razie nuda i obserwacja. Najważniejsze to nie przeszkadzać im rosnąć! 🌱
  13. 29.11.2025 podlewanie 2l 😉 Wartości nawozów dla 2l : Grow 2 ml / Bloom 5 ml / Top Max 5 ml / Heaven 4 ml / Missing Link 2ml / CalMag 1.5 ml . A tak się prezentuje. Planowane zbiory pod koniec roku . White Rhino i White Widow Bulma ścięte już. Łącznie z 3 White Widow wyszło 110g , z White Rhino wyszło 40g. Tu jeszcze zdjęcia teiochimów po ścince. Dwie ostatnie były mega aromatyczne, znaczy się są. Wyszły też kruche , zaś topy w środku jeszcze świeże.
  14. To bez filmu 😉
  15. 26.11.2025 Dzisiaj podlewanie panienki na suszarce. Będzie to 4ty tydzień kwitnienia, nasionko z 7.09.2025 niby Automat 😉 Nawozy Biobizz+ Bionova Missing Link I Atami Calmag, 2l pH 6.2 skorygowane po wymieszaniu nawozów (nauczyłem się :D). Grow 2ml, Bloom 6ml, Top Max 5ml, Heaven 6ml, Calmag 1.5ml, Missing Link 1ml, oczywiście łącznie dla 2l wody. /admin - film nie działa, przekonwertuj go i wrzuć jeszcze raz/
  16. Ok White Rhino opuszcza ciemnie po 48h. Już przed ciemnią wachlarzowe usuwałem w większości. Tak wyglądają wyniki, ląduje w tym samym namiocie , dokładam Blume w kartonie i niech sobie schną. Phoenix zostaje ostatni z tego tematu, @Macky jak możesz dodać do tematu Rainbow Sheet Fem Auto, tak mówił opis nasionka, okazało się być sezonowym znakiem zapytania. Zastanawiam się czy to 100% sezonowa, czy miała problem ze startem 😅😅 sprawdzę po zdjęciach jak to wyglądało ... 7.09 kiełkowanie na waciku, 23.10 brak kwitnienia, światło 18/6 . Start światła 12/12 w małym namiocie. 30 kształtują się pierwsze kwiatostany, 31 przycinanie szczytów (a kij wie jak się to zwie). Wychodzi że mamy początek 4 tygodnia kwotnienia. Jeśli to jakoś dziwny automat, jak dam lampę 18/6 powinna iść szybciej, jak nie automat to zacznie fermic 😄 szkoda marnować , zbiory na święta brzmią idealnie !
  17. Wjechała jakaś dodatkowa lampa z Temu , kumpel oddał mi namiot z lampą, więc dołożyłem dodatkowe światło dla siewek. Poprawiłem inkubatory i powinno być znakomicie. Niestety lampa z Temu jeszcze nie jest podłączona do timera, więc z lenistwa będzie świecić 24/7, jebać rachunki, wezmę sobie reparacje od Niemców 😄
  18. A to zamknę namiot tylko , temperatura sama się podniesie . Zamiast waporyzatora , mogłem kupić lampę 🤣🤣 nie no poczekają tusz en, max półtorej i wraca lampa 200W do namiotu. Techniki, tu już bez eksperymentów 😄 mam 2-3 tyg na stworzenie SCORG, suszarka się nie zmieści 🤣
  19. Widra są plastikowe 😉 następnym razem pomyślę o materiałowych, ale to w lutym. Pozdro600
  20. Siemanko Załoga! 👋 Startujemy z nowym projektem. Po udanej pierwszej turze, czas podnieść poprzeczkę. Tym razem wlatuje genetyka o potężnym potencjale i wjeżdżamy z konkretnym planem treningowym. Melduję oficjalny start! 📅 DZIEŃ 0: 22.11.2025 (Przesadzenie do docelowych donic), te kubki przeciąłem I bez nich do gleby dawałem. Moja mi zaczęła sprzątać do okoła i 1 doniczka się przewróciła 🤣🤣 jak będzie wolniej rosnąć, to wiadomo czemu. 🧬 GENETYKA: Gelato LSD Automatic Mamy tu do czynienia z Sativą dominującą, więc spodziewam się energicznego wzrostu. Moc: Potencjał do 29% THC (będzie grubo!). Czas: Szybkie panny, około 10-11 tygodni do mety. 🏗️ SPRZĘT I BAZA: Tym razem operacja odbywa się na dwóch frontach: 1. BAZA GŁÓWNA (Namiot 80x80x180 cm): Lokatorzy: 4 panny LSD Auto. Trening: SCROG (Screen of Green). Będziemy pleść siatkę, żeby maksymalnie wykorzystać powierzchnię i światło. Sativy to lubią! Podłoże: Green Home Cannabiserde (72L) + startowa mikoryza. Wentylacja: Standard + mieszak. 2. IZOLATKA (Namiot 40x40x120 cm): Lokatorzy: 1 panna LSD Auto (Solo Player). Cel: Eksperyment "na ciasno". Zobaczymy, co pokaże w pojedynkę. Obecnie 5 panienek w dużym namiocie, mamy trochę czasu do SCORG. 💡 OŚWIETLENIE: Start (Teraz): LED 70W + boczne doświetlanie paskami LED (dla siewek wystarczy). Docelowo w namiocie 40/40/120 lub solo w 60/60/180 . Docelowo (za ok. tydzień): Wjeżdża panel 200W Full Spectrum. Musi być moc, żeby obsłużyć SCROG i gęste topy. 🧪 NAWOZY I SUPLE (Menu BioBizz): Lecimy sprawdzonym systemem, ale z głową. Root-Juice (na korzenie) Bio-Heaven (energia) Bio-Grow (wzrost) Bio-Bloom & Top-Max (kwitnienie) Alg-A-Mic / CalMag (w razie potrzeby) Regulacja pH: Bio-Down/Up (celujemy w pH ~6.2-6.5) 🌧️ KLIMAT STARTOWY: Siewki siedzą pod inkubatorami (butelki DIY). Wilgotność (RH): ~75% (pod kopułami). Temperatura: ~22°C. Trzymajcie kciuki, bo przy pięciu Sativach w takim metrażu będzie gęsto! Będę wrzucał update'y z postępów budowy siatki. 🔥 chatGPT skapitulował, Gemini wjechał na salony. GPT już nie może doradzać, bo to nielegalne 😂😂🤣🤣
  21. Jeśli to na 100% automat 😉 ja już z Zamnesia trafiłem na 3 sezonowe w opakowaniu od Auto. Znajomy temat 😂
  22. A ten z bursztynami to White Rhino... Więcej jego zdjęć za 2 dni wrzucę po ciemni.
  23. Dzięki wielkie za gifty, sama tacka to rewelacja 😄 serio
  24. Ok , dzisiaj trochę roboty mnie czeka. 22.11.25 Bulma ścięta po 44h ciemni, zdjęcia jak widać. Zapach niesamowity, czuć większe stężenie terpenów. Ostatnia z White Widów, zaś bardziej Sativa niż Indica. White Rhino wylądowała w ciemni, jego triochimy do porównania dam po ciemni. Phoenix się "suszy" na suszarce pod lampą na 12/12, dzisiaj dostanie odżywki jak wcześniej. Grow 1.5ml/l , Bloom 2ml/l, Too Max 2ml/l, Heaven 2ml/l . 2l podleje I 4 dni bez podlaweni zostawię. Mycie namiotu 80/80/180 i wsadzenie 5x LSD do docelowych doniczek. Ale to już nowa relacja będzie. Wpadły też upominki i gratisy od THC-THC, dzięki wielkie , będą nasiona na luty .
  25. Czy ciemnia się sprawdza? Sam widzisz w poprzednim poście jak Triochimy wyglądały. Nabrały koloru w ciemnym dodatkowo. Tu miała większość mlecznych i niewiele bursztynów, zobaczymy po 60h +/-. Muszę tam teraz utrzymać 17-19° i 50-60% , może być trudno. Tak wykorzystałem te gąbki, jakoś idą korzonki w dół. Ta w małym namiocie ciemni chodzi ? No powinna wypluć resztki żywicy i smaku przez 60h
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+