-
Postów
71 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Typ zawartości
Forums
Gallery
Blogs
Treść opublikowana przez ElElDee
-
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
Zauwazyłem takie kropki na lisciach, o ile te pierwsze 3 widzialem wczesniej i byłem przekonany, ze to wina skraplajacego się nawilżacza + lampy, która wypaliła dziure na kroplach wody, tak z tym drugim liściem troszkę się zaniepokoiłem. Tylko na Mimosie zauwazyłem takie zmiany, na dwoch listkach. Jesteście mi w stanie powiedzieć od czego to może być? -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
I to normalnie psikać na roslinki i w powietrze? -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
Aktualizacja Dzień: 17, od przebicia kiełków. Podlane: Po 250ml na roślinkę. ActiVera Alg-a-Mic Root Juice Bio-Heaven Mieszanka Mikoryzy i Trichodermy + bakterie Światło: 35%, 60cm Temperatura i wilgotność: Dzień: 24-26c 65-70% Noc: 21-23c 60-65% Siemanko, wrzucam kolejne fotki, młode wypiły te 150ml jak bimberek z kieliszka. Ziemia strasznie sucha, woda wypita to znaczy, że korzenie rownież ładnie się rozwijaja (chyba, że się myle.) Aktualnie Mimosa ma 16cm wysokości, God i Cake są delikatnie niższe. Kolejne podlewanie bedzię najprawdopodobniej 20 dnia, zobacze jak poradzą sobie teraz. Zbiłem juz troche wilgotność, bo w sumie trochę się zapomniałem, ze już mają ładne wachlarze i piją korzeniem, a liścmi się bedą chłodzić. Grzyki robią swoje, nawet jak delikatnie chce sprawdzić wilgotność podłoża to czuć, że wszedzie z góry leca już korzenie. Na Mimosie są 3 kropki na dolnym liściu, nawilżacz się skroplił i przypaliło delikatnie od lampy, ale już jest przestawiony, żeby więcej mi tak nie robił. Nie zauwazyłem innych dolegliwości, liście mają ładny i jednolity kolor, łodyga rośnie i grubnie zdrowo, zwiększyłem moc wyciągu i wentylatora, żeby lepiej mieszał powietrze w boxie. Jakieś kolejne porady? Bio Grow kiedy dodawać? Uprzedzając pytania, te dwie doniczki w tle, są postawione do eksperymentu, wrzuciłem tam dwa automaty, jak się przebiją i bedą rosły to najmocniejszy zostanie w boxie, drugi pójdzie do znajomego. Widziałem też, że dużo osób daje kubeczki przeźroczyste na kiełki, to żeby zachować wilgotność? -
Walki w Meksyku - śmigłowiec Black Hawk atakuje kartel
ElElDee odpowiedział(a) na Macky topic w Inne Tematy i Chillout
Rosnie az miło -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
To dzieki Waszej pomocy, dziekuje bardzo za kazde porady. 🫡🫡 -
Pierwsza hodowla, nie obyło się bez problemów, możne ktoś poradzi
ElElDee odpowiedział(a) na dominado topic w Fotorelacje Indoor w Pomieszczeniu
Siemano, po ile ml wody je podlales, wygladaja na przelane? Lampy nie są za słabe jak na taką powierzchnie?(chodzi mi o kwitnienie) Na forum jest masa doświadczonych growerów, więc Ci pomogą, ale na moje amatorskie oko to dostaly za duzo wody. Temperatura powinna być na poziomie 26 - 30 stopni w dzień w aktualnej fazie wzrostu - z tego co pisali koledzy pod moją fotorelacją. Powodzenia. -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
Aktualizacja Dzień: 15, od przebicia kiełków. Podlane: Po 150ml na roślinkę. ActiVera Alg-a-Mic Root Juice Bio-Heaven Mieszanka Mikoryzy i Trichodermy + bakterie Światło: 35%, 60cm Temperatura i wilgotność: Dzień: 24-27c 75-80% Noc: 21-23c 65-70% Ładnie wypiły ostatnią mieszankę, ziemia zrobiła się dosyć sucha więc postanowiłem podlać wiekszą ilością wody, stopniowo zwiększając dawkę. Odczekam 3-4 dni i będe monitorował jak sobie radzą poradzą z taką ilością wody. Na moje oko, powtarzam - oko amatora, rosną bardzo ładnie, zero przebarwień na liścicach, intensywny zapach, liście mają normalną fakture. (Jeżeli widzicie coś, czego ja jeszcze nie dostrzegam to proszę bardzo o poradę). Lekko podniosłem wysokość lampy, żeby ich nie skarłowacić, bo zaczynają intensywnie budować kolejne piętra. -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
Swirski Ulti-Mite sie te saszetki nazywaja -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
Cos na ochrone przed przędziorkami i innymi gadami? Bo zrobi sie cieplo, to dziadostwo sie pobudzi. Mam lepy rozwieszone, ale nie wiem czy na to dziadostwo podziala. slyszalem o roztoczach, ale je trzeba wypuscic przed tymi dziadami. -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
obserwuję cały czas. Aktualnie wygladaja na zdrowe i zadowolone z warunków. -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
No to teraz zostało tylko czekać i karmić co jakiś czas. Temperatura ustabilizowana, nawilżacz ogarnięty, wysokie co2 wyjaśnione. Dzieki wielkie. -
Clony 2x mazar i 4x white widow - fotoperiodyczne
ElElDee odpowiedział(a) na gold topic w Fotorelacje Indoor w Pomieszczeniu
heja, jako nowy w gronie chcialbym zapytac czy te lepy faktycznie dzialaja? U mnie wisza, na razie sa czyste, moze przez to ze jest zima i dziadostwo spi, ale zrobilem sobie zabezpieczenie na przyszlosc. Bardzo ładne roslinki swoja droga. + pytanie o lampy, jaka moc maja? -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
Jedynie mi to co2 troche oczy męczy, bo wydaje mi się, ze jest o kilkaset jednostek za wysokie. No ale, wietrze kilka razy dziennie, tak zeby wymienic powietrze i zeby temperatura się trzymała. -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
ja mam polączone przez główny sterownik, czujnik od razu dostaje informację z jaka lampa ma do czynienia, tylko ze musi być kompatybilna. Z tego co widze, to mierzy chyba co 2/3 sekundy. -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
full zestaw od Mars Hydro, -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
Dałem po 0.5 zalecanej dawki. Fakt, sa strasznie gęste. Trzymam sie zasady "lepiej przesuszyć, niż przelać i dać za mało nawozów niż za dużo". No ja ogólnie staram się wszystkie porady słuchać i wyciągnąć złoty środek. Chciałbym, żeby pierwsza foto zakończyła się pięknymi topkami, cudów nie oczekuje, bo doświadczenie zerowe, ale z Waszą pomocą nie zginę 😄 -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
trzyma 350ulmol, bo mam czujnik pod moj sterownik. -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
A ten wentylator dac na wieksza moc? Czy zostawic wiaterek delikatny jeszcze? -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
Aktualizacja Dzień: 12, od przebicia kiełków. Podlane: Po 100ml na roślinkę. ActiVera Alg-a-Mic Root Juice Mieszanka Mikoryzy i Trichodermy + bakterie Światło: 35%, 55cm Temperatura i wilgotność: Dzień: 24-26c 75-80% Noc: 21-22c 65-70% Na moje amatorskie oko rosną zdrowo, jest to dopiero drugie podlanie, bo piły przez liście, a ziemia długo trzymala dobrą wlgotność. Odczekam 3-4 dni, sprawdze wilgotność ziemi i w razie potrzeby podleje kolejna dawka 100ml z takim samym dodatkiem + dodatkowo dodam Bio-Heaven. Jak myślicie, po kolejnym podlaniu podnieść moc lampy na 40%? Myślę też nad zwiększeniem mocy wentylatora, aktualnie działa na 10% z efektem naturalnego wiatru, żeby wzmocnić łodygi. Dziękuje bardzo za wszystkie porady, jesteście naprawdę pomocni. 🫡 -
Grow Auto | 5x Banana Purple Punch | 2x Zkittelz XL | 1x RQS F1 Milky Way
ElElDee odpowiedział(a) na Bestia_86 topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
klasa sama w sobie, milky way bardzo smaczny, mialem kiedys okazje sprobowac. gratki- 222 odpowiedzi
-
- automaty
- banana purple punch
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
okej, czyli juz nic nie kombinowac, bo te 26 wystarczy. Klasa -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
Stary ja dopiero doczytałem że ty masz problem taki że lubisz chłodno w pokoju a w Boże chcesz 27 stopni? No to będziesz miał ciężko to zrobić lobię zimno, tak o rzuciłem info. Aktualnie mam grzejnik włączony cały czas xD przestawiłem się dla dobra roślin. Chodziło mi głownie o to jak go dogrzać, bo mimo odkręconego grzejnika nie chciało wbić powyżej 26c, o to jest właśnie ta cala rozkmina -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
No grzejnik mam rozkręcony cały czas na fulla, żeby w boxie było jak najcieplej. Tylko przy wietrzeniu jest problem. Pobawię się ustawieniami okna i cyrkulacji w namiocie, żeby miały ciepło i był dostęp do świeżego powietrza. Pomysle jesscze o przemeblowaniu, lub przeniesieniu boxa. -
Godfather OG Auto, Mimosa Zkittlez Auto, Strawberry Cake Auto - Pierwszy raz
ElElDee odpowiedział(a) na ElElDee topic w Zakończone Fotorelacje Indoor
koledzy, nie kloccie sie. Czytam kazdy komentarz i jestem bardzo wdzieczny za chec pomocy totalnemu amatorowi. Postaram się cos wykombinowac z waszych porad. Dzieki wielkie za pomoc. 😄
