Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
dutch-passion.com phytolite.com

Hasahad

Użytkownik
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

About Hasahad

 1. W tym tygodniu przechodzę na flow. Krzaki maja 45cm wysokości od ziemi. Pytanie moje kiedy obciąć im liście wiatrakowe?
 2. Ok dxieki☺️ dziś krzaki poszły 8cm do góry niektóre. W poniedziałek przełączan.
 3. Z tą folia powiem że się sprawdza, ładnie trzyma temperaturę, jest ciepła. Roślinki podlewam co 2-3dni z nawozem. Dawka nawozu 100% wg etykiety na duże rośliny a na małe jadę 50% z tego ta przelana to tylko sama woda. Łodygi maja dość grube i nie idą roślinki w górę tylko na szerokość bardziej. Pytanie mam kiedy przełączyć lampę na flow, mniej więcej jaka wysokość?
 4. Ak47

  Oto moje pierwsze rośliny
 5. Witam was forumowicze. Jest to mój pierwszy growbox uprawowy. Proszę o komentarze: Box 150x50x130 W nim wentylator na wyciąg 100m3/h Wloty pasywne u dołu Wiatrak na mieszanie na chwilę obecną mały add z leroy jak krzaki podróżna wejdzie większy średnicy 16cm. Nawozy canna, światło na weg jest MH 400W na flow zmieniam na hps 400w. W box na chwilę obecną 8x Ak47, kolejna sztuka dojdzie do boxa za 4dni. Rosliny są w doniczkach 8,75l. Ziemia zastosowana to Plagron Growmix z perlitem Światło 24/0 wilgotność 50-60% temperatura dzień 24-27 noc 22-25 Roslinki maja 16dni dzisiaj wieczorem wstawię fotę. Jedna jest słaba ponieważ przypadkowo wlalem nie ta wodę(byla z nawozen) i roślinka była marna ale dochodzi do siebie. Roślinek wogole nie będę trenował. W późniejszym czasie napewno będzie fryzjer. Za jakieś 10dni startuje również z drugim boksem box 120x120x185 Lampa hps 600w odblysniki 120x50. W środku dwa wiatraki średnica 18cm na klips. Do tego wentylator z węglem na wyciąg 380m3/h i wtłaczając powietrze 100m3/h Nawozy i ziemia te co wyżej. W boks pójdą rośliny 16x ak47. Donice docelowe 11l. Rośliny już zaczęły kiełkowac. Wrzucam foty koło 22.30 i czekam na opinie.
 6. Witam wszystkich, jestem nowy. Zaczynam od przyszłego tygodnia z kielkowaniem towaru a w poniedziałek wtorek robię boxa. Potrzebuję parę rad do boxa. Mam lampę metal halogen 400w o białym świetle. Z doświadczenia wiem że daje więcej światła i więcej ciepła niż hps. Kupiłem wentylator do cyrkulacji powietrza na 100m3. Będzie on wdmuchiwal powietrze do boxa z dołu. Natomiast od góry zrobię otwory żeby powietrze moglo spokojnie wyjść(czy kupić kolejny wiatrak do wyciągania powietrza z nocą? Box będzie dość duży bo szer120xgl100xwys160 wymiary w cm. Lampa będzie wisiała na stelażu metalowym z regulacją wysokości. Box będzie z płyty OSB Wodo i ognio odpornej plus wyłożenie od środka srebrna folia. W środku na start 4krzki kupiłem ak47 po wielu przeczytanych postach. Na co Powinienem zwrócić uwagę przy boxie? Co dodać lub co zmienić? Przepraszam jak temat jest w złym dziale. Jest tutaj nowy proszę o zrozumienie i podpowiedź. Pozdrawiam Dodam że już wszystko kupione: ziemia do Kwiatow, nawozy na flo i weg, donice, kijki bambusowe, sznurek do wiązania, nasiona, nożyczki itd.
×