Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL

Michalmati

User
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Michalmati

 1. Mam nawilżacz powietrza, domowy . Z regulatorem . Jakoś był na promce w oszołomie za 60 zł . Teraz tylko szukam lampy i wentylatora , ale inni cisza .... Dzięki Rolnik że piszesz
 2. To wszystko co mi wkleiles to używasz ? Hmm bądź co bądź sporo. I jaką glebę wybrałeś ? No mamy tak mają. Ja na szczęście 13 lat już poza domem.
 3. Spoko:) czyli wiem dokładnie co wziąć , bardzo Ci dziękuję 🙂 zostaja donice, poszukam info jakie. Ktoś podpowie jak z lampą i wentylatorem filtrem ? Co wziąć ??
 4. Ujarany Rolnik. Nic nie kupiłem. Zebrałem pieniądze i teraz zabieram się do budowy i zakupów. A co powiesz o lampie i wentylatorze ? Te co wkleiłem mogą być na taką wielkość co mam ?
 5. Witam. Jestem nowym użytkownikiem, pochodzę z centralnej Polski. Miłośnik wyluzowania, nie pijący, ale palący. Ceny zaczynają mnie zabijać, a możliwości pozwalają na własne uprawy ziół doniczkowych. Mam dużą szafę przesuwną, i podczas wykańczania swojego mieszkania, przygotowałem miejsce do hodowli w szafie przesuwnej, z dostępem do prądu i dobrego ukrycia. Wielkość całości to 80 cm szerokość , 70 głębokość, 130 wysokość . Przeglądam dużo tematów, niektóre starsze, inne nowsze. Wyliczyłem zapotrzebowanie na 28 000 lumenów. Prosiłbym o pomoc. Szafka jest z płyty białej matowej,
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+