Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

K0R1N

User
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Coś się dzieje z moimi pomidorami, z dnia na dzień coraz gorzej wyglądają. Jakiś pomysł?
 2. Nabyłem dziś biochron, podobno polecane u mnie na mieście i działa faktycznie. zobaczymy co się stanie za tydzień - dwa (to jedyne co mieli na miejscu), całe 11,50. Dzieki za pomoc i nakierowanie na temat co i jak. Masz jeszcze jakieś uwagi by rzeżucha była lepszą, zdrowszą?
 3. Dzięki, coś tam czytam juz o tym. Masz jakies swoje sposoby, by skutecznie pozbyć się nie dużym kosztem tego badziewia?
 4. Śpieszmy na ratunek moim pomidorkom!! Coś dziwnego stało się od tygodnia z moja kobietą, na liściach dostałą plamki przeźroczyste, trochę mnie to niepokoii. Cały stan pokazany na fotach, Ziarno wsadziłem 26 kwietnia by wykiełkowało. Ogólnie nie mam sprzętu, raz przesadziłem z doniczki do wiadra, i tak stoi przy oknie a czasem na balkonie - już rzadziej bo nabrała rozmiarów. Od półtora tyg 2 razy podlałem z biochumusem, może to być problemem? Ziemię mam Kronen uniswersalna z nawilżaczem. Jakieś pomysły na to? AK-47 automat Jestem amatorem i to konkretnym w temacie. Pozdro.
 5. K0R1N

  IMG_1678.JPG

  Proszę o informację co jest mojemu zielepunowi, dostał jakiś plamek na liściach. Ps nie mam sprzętów, po prostu wrzuciłem seed we wiadro i tak sobie ciśnie do góry.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+