Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

Rolnik372

User
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, posiadam boxa 1m2. Na 3 roślinach znalazłem larwy? Ogólnie znalazłem ich 5. Na 1 roślinie siedziala w topie i top był podgryziony. Dolne liście to była masakra, podziurawione, ale i tak goliłem doły. Boje się ze będzie ich więcej a rośliny staną w miejscu bo będą im zabierać najważniejsze składniki.. zdjecia z czwartku, dziś zobaczę jak wyglada sytuacja dalej. Jedyna rzecz która posiadam na ten moment to biobizz leafcoat.
 2. Chciałem zastosować trening tzw. Wujek Ben dzięki któremu otrzymujemy 4 główne topy.
 3. W tym miejscu chyba, tak? Wiem ze muszę poczekać do 5/6 piętra.
 4. Cześć, chciałem trenować rośliny na 4 szczyty. W którym miejscu mam ściąć roślinę dokładnie?
 5. Prawdopodobnie nie wejdzie mi tak długi namiot, ale jeszcze sprawdzę. Wtedy światło byłoby lepiej rozmieszczone rozumiem? Te dwie lampy dałyby radę na tej powierzchni?
 6. Cześć, posiadam lampę lumatek Hps 400 z opcja super lumen oraz panel led COB na 2 diodach clu058 o mocy 340w. W planach mam kupno namiotu 150x150x200. Chciałbym tam wsadzić właśnie te dwie lampy, ale nurtuje mnie jedna rzecz. Panel Led będzie wisiał przecież sporo wyżej od HPS. Do hps’a mam odbłyśnik 100x50. Martwi mnie to, ze światło z leda nie będzie w całości trafialo na rośliny, a świeciło na odbłyśnik od góry. Jak wy to widzicie?
 7. Cześć, mam 7 roślin, 4 różne odmiany w boxie 0.72. Dziś oglądając rośliny, które są +/- 2tyg na flo na 4 zauważyłem takie cos. Najbardziej było widoczne na najdojrzalszej roślinie. Powycinałem to co wyglądało mi na banany, co teraz? Patrzeć czy nie ma więcej i wycinać ewentualnie? Wystarczyło ze delikatnie je dotknąłem to już odpadały, ale w srodku jakby puste.
 8. Dzięki, wstawiam druga stacje bo ta mnie chyba w bambuko robi. ?
 9. To mój błąd, oczywiście ze temperatura w nocy jest niższa.. Wstawię druga stacje tam i zobaczymy, ale na 99% pokazuje dobre wartości. Wilgotność za mała? Jesli sugerujesz, ze za mała to nie sadze bo jak stały w weg boxie to wilgotność była 80%, czasami nawet 99% pokazywało w wilgotne dni.
 10. Panny maja dość mocny zielony kolor, aczkolwiek wezmę to pod uwaga. Nie sądzicie ze to niedobór wapnia?
 11. Witam, w boxie 1.2x0.6 mam 7 roślin. Lampa 250SL. Nawozy Hesi pack. Chciałem zapytać w czy to przenawozenie czy niedobory? Podlewa raz woda, raz nawozy, choć zdarzyło się żebym podlal 2 razy woda pod rząd. W środę je przesadziłem do donic 9L i podlalem po 0.5 l wody z root complex. Dzisiaj dostały po 0.7l wody z tnt, boom complex, super vit kropla, power zym i root Complex. Warunki różne, box stoi w piwnicy, dzień 18-20* 70%wilg, noc 25-29. 50/60%. Wszystko zależy od pogody na dworze. Od środy również przełączone na kwitnienie, przypadkowo ustawiłem 13/11, ale dzie zmieniłem na 11/13.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+