Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

riphunter

User
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień 35 Szytowe liści trochę się przygrzały od lampy. Przez weekend nie zaglądnąłem a rośłinka wystrzeliła do góry i praktycznie stykała się z lampą. Aktualnie lampa podniesiona i odsunięta do boku. Mój błąd to brak steningu i to że box ma tylko 80cm, brakuje miejsca. Zapach coraz bardziej instensywny. Czekam na początek kwitnięcia aby zmienić nawóz.
 2. Dzień 24 3 dni lekko przesuszyłem glebe bo pojawił się meszek pleśni na powierzchni ziemi. Dzisiaj roślinka dostała 0.5l wody z nawozem na grow. Zastanawiam się kiedy roślina zacznie kwitnąc aby zmienić nawóz. Na liściach pojawiły się czarne odbarwienia. Doczytałem że może to być niedobór potasu. Dzisiaj zwiększyłem dawke nawozu z 2.5ml na 3.5ml. Temperatura utrzymywana w granicach 22-24 stopnie wilgotnosć okolice 50%. Wentrylatory chodzą na 35% obrotów. Dotarł do mnie wiatrak mieszający 15w . jest sens go montować skoro wentylator wlotowy dość mocno wieje?
 3. riphunter

  4.jpg

 4. riphunter

  3.jpg

 5. riphunter

  2.jpg

 6. riphunter

  1.jpg

 7. Dzień 14 Udało poprawić się temperature w boxie. Dzisiaj roślinka dostała pierwszą dawke nawozu. 2.5ml na litr wody. Dawka 300ml.
 8. Z LST wystartuje jak rośłinka rozrosnie się na 5 pięter aktualnie 3. Musiałem obniżyć roślinkę bo końcówki górnych liści zaczęły sie wywyijać. Sprawdzilem temerature koło lampy i przekraczała 32 stopnie. NIe spodziewałem się że CFL będzie tak grzać.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+