Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

Taito

User
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Bardziej doświadczenie growerzy doradzili mi ze lepiej je wyrzucić i zacząć od nowa, tak tez dzisiaj zrobię, dziękuje wszystkim za odpowiedzi.
  2. Przelałem ziemie woda o dobrym pH, żeby zmienić pH ziemi, bo roślinka wykazywała niedobory, a cała wodę jaka była w podstawce wylewałem. Czy możliwe ze tak przelałem ja? Jeśli tak to co robić? Da radę ja odratować?
  3. Możliwe to jest żeby na tym etapie zabrakło jedzenia w tej ziemi? Podobno allmix do biobizza ma bardzo dużo jedzenia dla roślinek. Miałem tez problemy z pH na początku ale udało mi się je wyregulować i woda która wypływa do podstawki ma pH około 6.5. Posiadam tez trypack od biobizza, dodać coś z niego do podlewania? JEsli tak to ile?
  4. Witam, mam problem z moja roślinka, wyszła z ziemi dnia 14.03.2019 jest to odmiana autoflower Shot Adrenaline od Samsara Seeds. Warunki w boxie: 28-30 stopni, 45-60% wilgotności w dzień 23-26 stopni w nocy 60-75% wilgotności w nocy oswiwtlenie: 5x żarówka led e27 philips a60 13w 1521 lm (co daje 7605 lumenów na 0.16m2) box o wymiarach 40x40x80 ziemia to biobizz allmix oto jak wyglada roślinka, od ponad tygodnia nie rośnie i wyglada coraz gorzej. Podlewam woda o ph około 6.5 (odstana kranówa z octem)
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+