Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl

Ry-Siek

User
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie chce robić antyreklamy, mi przydarzyło się to pierwszy raz a jak wiadomo nigdy nie ma 100% pewności co z tego wyjdzie. Kupiłem tam kilka nasionek do kolekcji, poprzednie kolekcje zakończyły się pozytywnie. Teraz ruszyła kolejna kolekcja.
 2. Sugeruje się ciężkością doniczki i wyglądem liści. Niestety tu pojawił się chłopak... miesiąc w plecy...
 3. Chcesz powiedzieć że makumbę z tego zrobić? Wiem, uprawa to czas i ryzyko, nasionka kupiłem w znanym sklepie i wyszło co wyszło choć mi zdarzyło mi się top pierwszy raz.
 4. że tak brzydko powiem *** w *** i siekiera w plecy... a miało być tak pięknie... czy z tym można cokolwiek zrobić poza wywaleniem?!
 5. To już chyba 20 dzień i wygląda mi to na chłopaka... czy mam rację?
 6. Dziękuje wszystkim za pomoc, roślinka poszła do góry, już ma prawie 50 cm, podlewam tylko wodą o ph 5,8-6,0.
 7. Nawozu daje jakieś 2/3 dawki co drugie podlewanie, podlewam raz czasem dwa w tygodniu, doniczka 10l więc wychodzi na podlanie 1l na tydzień, czasem podlewam po 0,5l dwa razy w tygodniu. Może w tym tygodniu podleję samą wodą i zobaczę co się stanie. Kiedyś przesadziłem z nawozem, efekt był ale na całej roślinie a tu tylko na dolnych liściach.
 8. Ruszyło z miejsca, teraz ma około 13 cm, ale wygląda jakby miało niedobór cynku? Tylko na dolnych liściach... coś z tym trzeba zrobić?
 9. Korzeni nie widać od spodu doniczki... podlewam z nawozem, na razie 2/3 dawki, ph około 6,5... a to nie idzie do góry tylko daje liście na boki, liście zielone nie widać na nich innych kolorów, temperatura około 26 stopni... zaczynam zastanawiać się czy to w ogóle jest to co powinno być a nie jakaś pietruszka albo co... 🤨
 10. A to zdjęcie roślinki Killer Kush Auto od Sweet Seeds, teraz już będzie miała ze 2 tygodnie. Teraz dodaję trochę nawozu ale nie widać efektu...
 11. Tak, moja wina... jestem tu nowy i nie poszukałem dokładnie i poszło... Uzupełnienie danych: box wykonany we własnym zakresie z szafki - wymiary około 40x40x120, wnętrze pokryte folią aluminiową aby odbijało się światło, jako oświetlenie użyte zostały żarówki led 15W 2700k 1521lm (3 szt.), moduł led cob 20W full spectrum oraz 2 jarzeniówki led 10W 1050lm 3600k, doniczka 10L, ziemia do kwiatów 6,5 pH, temperatura 23-26 stopni, wentylator. Kiełkowanie było na mokrym płatku kosmetycznym (bez dodatków chemii itp), po pokazaniu się korzenia (około 1 cm) przełożone do ziemi w małym pojemniku po jogurcie gdzie przebywało do momentu pojawienia się 2 właściwych listków i zostało przełożone do doniczki. Podlewane wodą kranówą, odstana, 6,8 pH na początku bez nawozów. Tak było robione w poprzednich pomidorkach, w tym przypadku też wygląda całkiem normalnie tylko że od około tygodnia pomidor stoi... czyżby szło w korzeń?!
 12. Witam. Ostatnio wykiełkowałem roślinkę Killer Kush Auto - Sweet Seeds i zatrzymało się... Wyszło z ziemi, kask już odpadł, 2 listki się pokazały, po pewnym czasie pokazało 2 właściwe listki i zatrzymało się... i tak stoi od około tygodnia. Roślinka jest w grow boxie (40x40x120) w którym było już kilka zbiorów. Wszystko zrobione jak poprzednio. Czy ktoś ma jakiś pomysł czemu tak może być i jak zachęcić do wzrostu opornego pomidora?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+